1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 2 mm, wznowa miejscowa
gaba

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 23266

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2011-10-29, 22:19   Temat: Czerniak złośliwy, Clark III, Breslow 2 mm, wznowa miejscowa
Jeżeli masz zespół metaboliczny i wysoki poziom insuliny to niestety oszczędzanie się i leżenie zaszkodzi i to bardzo. Nie wiem czy jesteś pod opieką endokrynologa i czy dostałaś jakieś leki oparte na metforminie, ale musisz w tej sytuacji bardzo dbać o krążenie. W zasadzie w takiej sytuacji jedynie dużo ruchu może Cię uratować. Ale to musi być kilka godzin dziennie przez minimum 5 dni w tygodniu. Ja widzę dwa rozwiązania: kupić rower stacjonarny i kręcić oglądając seriale lub zapisać się na siłownię z basenem i spędzać tam 10 godzin tygodniowo (jest taka na Postępu). Jesteś poważnie chora i musisz teraz wybrać leczenie, a nie obowiązki domowe czy rodzinne.
Nie miej złudzeń w tym dobrze znanym również i mnie miejscu naświetlają, ale skutków ubocznych to nie leczą. Też niedawno mi powiedziano że mam późny odczyn popromienny, pomijając że ta diagnoza była raczej mętna, to zaproponowanych sposobów "leczenia" nie będę przytaczać bo to zwyczajnie wstyd.
Zarejestruj się może do chirurga w jakiejś przychodni przyszpitalnej, żeby walczyć z ewentualną martwicą, teraz to jest po prostu uszkodzenie tkanek i to w bardzo kłopotliwym miejscu. Takie rzeczy leczą chirurdzy.
Żeby rany się dobrze goiły potrzebne jest dobre ukrwienie, żeby poprawić krążenie trzeba się ruszać, żeby dobrze się ruszać trzeba mieć zdrowe stopy, takie kółeczko. Trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group