1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
gaba

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15034

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-19, 15:19   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Porozmawiać z ordynatorem lub jego zastępcą jaki jest konkretnie stan chorej bo od początku Twoje obserwacje odbiegają od tego co przekazują lekarze.

A poza tym tak jak pisałam :Nie macie warunków do opieki nad chorą zupełnie leżącą i nie zgadzacie się na wypis do domu.
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
gaba

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15034

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-10-18, 19:59   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Mnie się wydaje że wic polega na tym że na miejsce w hospicjum trzeba czekać, a jeżeli szpital wystawia skierowanie do HS to praktycznie musi je załatwić i przewieść chorego do hospicjum. Zwyczajnie im się nie chce, bo łatwiej wypisać do domu i dać do ręki skierowanie na opiekę przewlekłą i niech się rodzina martwi. (w mojej przychodni rejonowej powiedzieli że nie mają możliwości i mogą zapisać w kolejkę, a opieką obejmą dopiero jak ktoś z podopiecznych umrze). Przekonaj ojca że ma lekarzowi powiedzieć że on nie może zająć się chorą i nie zgadza się na wypis do domu tylko do hospicjum lub na oddział paliatywny. (można zadzwonić do przychodni rejonowej i dowiedzieć się ile trzeba czekać na opiekę i jak ona praktycznie wygląda ).
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
gaba

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15034

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-16, 20:43   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Nie, zapytałam dlatego że w badaniach toleruje się znacznie większe ryzyko niż w rutynowym leczeniu. Tyverb dla osoby która miała poważne kłopoty z płucami to jazda po bandzie. Ale mama nawet z guzami w mózgu ma prawo decydować o sobie, może chce umrzeć walcząc i ma do tego prawo. Tyle że oszukując lekarza jednocześnie go wrabia.
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
gaba

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15034

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-16, 17:30   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Czy chora uczestniczy w badaniu klinicznym?
  Temat: Nowotwór piersi rozsiany
gaba

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 15034

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-08-10, 15:34   Temat: Nowotwór piersi rozsiany
Mnie się wydaje że powinnaś porozmawiać z lekarzem (onkologiem mamy) bo rzeczywiście komunikaty są sprzeczne. Z jednej strony uogólniona choroba już w schyłkowym okresie, z drugiej z tego co piszesz to chora jest zdolna samodzielnie(?) dotrzeć do lekarza. Ja myślę że stan jest jednak ciężki a lekarz podaje lek raczej ze względów psychologicznych niż z nadzieją że to coś da. Nie ma tabletek (ani innych form) które działają na przerzuty w mózgu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group