1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-01-09, 18:59   Temat: Rak jajnika
Witaj
Może porozmawiajcie z lekarzami o lekach antywymiotnych, nie wiem czy w tej konkretnej sytuacji będą dobre ale kto pyta to nie blądzi:)
Pozdrawiam
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-02, 20:43   Temat: Rak jajnika
Marto u mnie w listopadzie 2012 pani radiolog w USG stwierdzila rozsiew, po drugie ja już odczuwałam ból w całym brzuchu, trudno mi było juz sie zgiąć. Dostałam chemie topotekan 5 kursow. Po 5 kursie marker stanał w miejscu ok 130. W tym czasie zmieiłam lekarza i szpital. Kwiecień 2013 dostałam doksyrybucyne, endoxan i avastin. W tej chwili jestem po 3 kursie. Zyję, mam się całkiem dobrze. Marker spada, nic mnie nie boli. Pozdrawiam
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-07-02, 18:39   Temat: Rak jajnika
Witaj
U mnie tez się tak zdarzyło, że badanie obrazowe czyli MRI nic nie wykazało a marker sobie rosł. U mnie o dziwo USG pokazało wszystkie zmiany. Przy markerze ca125- 700 miałam rozsiew w jamie brzusznej. Zaznaczam, ze tak bylo u mnie a nie musi być wcale tak u Twojej mamy. Pozdrawiam
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-12, 09:36   Temat: Rak jajnika
Nigdy nie spr CRP ani Ob, a markery zawsze sama sobie oznaczam po każdej chemii w tym samym laboratorium. Ale to chyba moja nerwica, lubię wiedzieć czy chemia działa:)
Pozdrawiam
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-12, 08:16   Temat: Rak jajnika
Witaj
Jeszcze brałam zastrzyki tevagrastim, leukocyty szły w gorę bardzo szybko.
Bądzcie natrętni wobec lekarza, pytajcie. Pozdrawiam:)

[ Dodano: 2013-03-12, 08:17 ]
A markery spadły po pierwszej chemii??
  Temat: Rak jajnika
fraszka33

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22942

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-03-11, 19:51   Temat: Rak jajnika
Witaj
Ja też często miałam odrczaną chemię ale wziełam sie na sposób i robie sobie kontrolna morfologie po 2 tyg od chemii. Jesli leukocyty lub inne są za niskie biegnę do lekarza np po sterydy i wtedy mam jeszcze tydzien na doprowadzenie się do porządku:) Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group