1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Półmisek antyrakowy
fiolka

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 60199

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-03-02, 11:03   Temat: Półmisek antyrakowy
Widać jak dużo ośrodków badawczych tyle i opinii...


Chciałam jeszcze tylko dodać, iż "półmisek" wskazany jest dla osób zdrowych, dieta dla osób z chorobą nowotworową powinna zawsze być konsultowana z lekarzem prowadzącym leczenie.
  Temat: Półmisek antyrakowy
fiolka

Odpowiedzi: 137
Wyświetleń: 60199

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2011-03-02, 09:00   Temat: Półmisek antyrakowy
a więc to wszystko co z pewnością nam nie zaszkodzi a conajmniej wzmocni organizm

Galeria naszych sprzymierzeńców - pokarmy zawierające substancje chroniące przed nowotworami i hamujące ich rozwój.
[Nie ma takich pokarmów - zawierających substancje chroniące przed zachorowaniem na nowotwór. - dop. Richelieu]


Pozdrawiam


zródło :
http://kobieta.interia.pl...rakowy,1602200,

[ Komentarz dodany przez: Richelieu: 2011-03-02, 09:15 ]
Regulamin Forum (cz. II pkt 16) zabrania umieszczania cytatów spoza tego forum bez zgody ich autorów.
Ponadto proszę Cię o większe wyważenie opinii nt. rzekomych antynowotworowych właściwości ochronnych pokarmów.


[ Dodano: 2011-03-02, 09:49 ]
Zapis z regulaminu widać przeoczyłam więcej to już się nie powtórzy.

Co do :

>[Nie ma takich pokarmów - zawierających substancje chroniące przed zachorowaniem na nowotwór. - dop. Richelieu]
oraz
>Ponadto proszę Cię o większe wyważenie opinii nt. rzekomych antynowotworowych właściwości ochronnych pokarmów.

z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale nie zgodzę się... i nie ma sensu przytaczania wielu publikacji na ten temat
poza tym ... nie mam zgody ich autorów... . Ale można odszukać podobne zapisy pod linkiem do publikacji
Wielkopolskiego Centrum Onkologii "Dieta a nowotwór" -poradnik dla pacjenta - który to poleca do przeczytania DSS ...
i jakoś nie ma tam uwag co do jego treści ... :roll: .
Był to mój pierwszy post na tym forum, na które wiadomo nikt nie trafia przez przypadek... i trudno w nim
doszukać się jakiegoś polecania dziwnym metod leczenia ,wspomagania, szamaństwa itp. :?ale?:
Jeszcze raz podkreślę z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale nie zgadzam się z Twoimi uwagami... .

Dziękuję, że chociaż linka nie wyciąłeś, napewno komus się przyda... .

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group