1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
female

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110668

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-21, 09:28   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
I mów Jej niemal bez przerwy, jak bardzo Ją kochasz...

Pytaj Ją teraz o wszystko i zapisuj...przepis na babkę wielkanocną, która w Jej wykonaniu była przednia, zupę ogórkową, czy konfitury... Ja nie zdążyłam zapytać...

Pozdrawiam w tych trudnych dla Was dniach |uscisk|
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
female

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110668

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-29, 08:58   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Postaraj się skorzystać z pomocy hospicjum domowego, poradni bólu...Dla dobra żony i Was Wszystkich. Przede wszystkim Twojej żony...

Co do relacji ze starszą córką...Moja już 15 latka od co najmniej 3 lat też miewa ciągłe humory...Wiem, że to trudne, ale musisz być mądrzejszy niż, ona... Spokojem i cierpliwością więcej zdziałasz.
Uważam, że starsza córka doskonale zdaje sobie sprawę z choroby ukochanej matki i swoją frustrację wyładowuje na Tobie. Pamiętaj, że jest mocno emocjonalnie związana z mamą. Ty zawsze byłeś z boku, ze swoimi wymaganiami, oczekiwaniami...Mama nie wymagała, więc Ty teraz chcesz zmienić to niemal z dnia na dzień. Daj Jej czas. Wszystko powoli, małymi kroczkami...Wyjdź do córci z jakąś propozycją...może zaproponuj jakieś interesujące Ją dodatkowe zajęcia, może stały karnet na basen, zumbę, aerobik, itp.
Ona też musi mieć czas dla siebie, oderwać się od rzeczywistości, być po prostu dzieckiem...bez zmartwień...choćby przez chwilę.

Życzę rozsądku, siły i cierpliwości...ale przede wszystkim życzę podchodzić do wszystkiego z sercem...

Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group