1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anax - komentarze
ewka1

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 9850

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-04-12, 09:51   Temat: Anax - komentarze
Witaj Anax.W przypadku mojego Taty też modliłam się o uzdrowienie.Modliłam się bardzo dużo,zresztą ja zawsze dużo się modlę.Modliłam się,żeby Tato dobrze znosił badania.W dzień przed śmiercią miał robioną drugą bronchoskopię.Była godzina 7.20rano.Uklękłam przed obrazkiem Matki Boskiej Częstochowskiej i modliłam się,żeby Tato dobrze zniósł badanie,żeby wytrzymał bo za pierwszym razem mówił,że było ciężko.Tato zadzwonił do mnie o godz.8.25.Mówił,że poszło super,że p.doktór 3razy wyjmowała i wkładała tę rurkę,bo nie mogła wycinków pobrać a on nic nie czuł.Spytałam Tatę,o której był brany na to badanie a on odpowiedział,że pielęgniarka przyszła o 7.20!!!Jest "coś"w modlitwie,jakaś siła.Mój Tato zmarł następnego ranka.Ktoś mi powiedział,że nie wymodliłam się o uzdrowienie ale dzięki mojej modlitwie mój Tato miał śmierć bez cierpienia.Lekarz mówił,że miał duszność na krótko przed śmiercią,że nie cierpiał długo,że szybko "poszło".Życzę tobie jeszcze dużo chwil spędzonych z Tatą.Pozdrawiam i dużo siły przesyłam |uscisk|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group