1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
ewka1

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-09, 10:28   Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
Witam!Poczytałam wczoraj trochę o tych znamionach i pieprzykach i złapałam się na tym,że boję się iść do dermatologa!!!Narazie się nic niepokojącego nie dzieje ale jak zajdzie taka potrzeba :???: Wstyd mi trochę bo mój Tatuś też się bał iść do lekarza i to go zgubiło!Tyle razy go prosiliśmy,błagaliśmy i nic.A teraz ja sama włączyłam takie myślenie!Mam nadzieję,że ten strach mi przejdzie.Mam jeszcze pytanie;moje nogi są bez pieprzyków i znamion,czy też muszę je chronić przed słońcem?Pozdrawiam.
  Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
ewka1

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 19:45   Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
Dzięki klikers za zainteresowanie! :) 6mm to żadne znamię u mnie narazie ma.Kolor ten sam od kiedy pamiętam i kształt też.Teraz po śmierci Tatusia bardziej przyglądam się swojemu ciału i większą uwagę zwracam,jeśli mi coś dolega.Szczerze mówiąc,nawet ból głowy wyzwala u mnie ciemne myśli :-( Mój lekarz mówi,że po jakimś czasie to minie ale ja czuję,że nie za szybko.Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie tematem a z Twoich rad skorzystam jak najbardziej :)

[ Dodano: 2012-03-08, 20:49 ]
Ma być :"żadne znamię nie ma".Przepraszam trudno się czasami skupić przy dwójeczce dzieciaczków. :)
  Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
ewka1

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4243

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-03-08, 17:16   Temat: Wydzielony przez absenteeism z tematu: Zmiana skóry
Czytam Wasze posty i włos mi się na głowie jeży!Ja od kiedy pamiętam mam dużo pieprzyków.Na samej twarzy mam 3pieprzyki ale niewypukłe.Na szyi też kilka ale niektóre odstające.Na dekolcie też mam sporo pieprzyków małych i większych.W zeszłym roku nad morzem trochę się zapomniałam z opalaniem i dekolt mi przypiekło.Wystraszyłam się ale narazie nic niepokojącego z moimi pieprzykami się nie dzieje.A i wiosną jak wyjrzy pierwsze słońce mój nos robi się rudy od drobnych piegów!i tak zostaje do późnej jesieni.W sąsiedniej miejscowości pewna pani usunęła znamię bo ją szpeciło(tak twierdziła).Okazało się,że to rak!Kobieta żyje ale przeszła piekło.Zapomniałam o rękach a na nich też pieprzyki i duże i małe.Szczerze mówiąc oglądam je co jakiś czas dokładnie tym bardziej że mam ich naprawdę dużo.Jestem przeczulona na tle chorób ostatnio a to dlatego,że 11lutego zmarł mój tato na raka oskrzela :-( Będę obserwować je dalej i mam nadzieję,że pozostaną takie,jak teraz.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-03-09, 10:38 ]
Twoje posty zostały wydzielony do osobnego wątku, zgodnie z Regulaminem Forum.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group