1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy
ewas

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29698

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-11-26, 21:48   Temat: Rak niedrobnokomórkowy
Edka1977 napisał/a:
Nie wiem czy jest to wytwór mojej wyobraźni, mojej fantazji


Może to i wytwór wyobraźni a może faktycznie tak jest..... tego nie wiemy. Ale jedno jest pewne Twoja Mama już nie cierpi i to jest najważniejsze bo ból osób nam bliskich i nasza niemoc w tym wszystkim jest chyba najgorszą rzeczą jaka może nas spotkać.
Tulę Cie mocno. Trzymaj się w tych trudnych dniach.
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy
ewas

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29698

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-11-24, 10:13   Temat: Rak niedrobnokomórkowy
Wyrazy współczucia Edka1977
  Temat: Rak niedrobnokomórkowy
ewas

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 29698

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-10-23, 21:01   Temat: Rak niedrobnokomórkowy
Edka1977 przeczytałam Twój wątek. To co opisałaś dziś to jakby moje ostatnie chwile z Mamą kiedy odchodziła. Też dostawała dexametazon, morfinę i inne leki. Bardzo Ci współczuję takiej sytuacji ale korzystaj z takich chwil ile możesz. Bądź, trzymaj za rękę, mów do Mamy, ja jeszcze modliłam się na głos. To ważne chwile. Nie myśl kiedy i ile jeszcze zostało. Po prostu wykorzystaj ten czas dla siebie - wykorzystaj obecność Mamy że po prostu jest.

MalgorzataB napisał/a:
Ja też zastanawiałam się jak długo moja mama będzie żyła, widziałam w jakim jest stanie, to było bardzo ciężkie dla całej rodziny.


Ja też rozmyślałam ile to jeszcze czasu będzie trwało, szukałam oznak "odchodzenia" u Mamy - dziś wiem, że niepotrzebnie.

MalgorzataB napisał/a:
A jednak są chwile kiedy tęsknię nawet do tego czasu, żeby pobyć razem, posiedzieć przy niej, posłuchać spokojnego oddechu...


Jak ja Cię rozumiem. Nawet nie masz pojęcia........ Tęsknię do tych chwil.....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group