1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mf54 - komentarze
ethos

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-12-02, 14:34   Temat: mf54 - komentarze
Generalnie, każdy Ci tu klaszcze, a ja mam ochotę Cię opier...ć. Nie bądź przykładem dla innych, ponieważ wczesne wykrycie w Naszym przypadku to ileś lat(cennych lat)....(dlatego badajcie się i diagnozujcię).
Pozdrawiam
  Temat: mf54 - komentarze
ethos

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-21, 19:31   Temat: mf54 - komentarze
Wielu rocznic, ale już bez tych bogiń mitoz. 8-)
  Temat: mf54 - komentarze
ethos

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-10-13, 23:35   Temat: mf54 - komentarze
Nie jest to proste, wszyscy mamy rację. Mięcho i cukry na pewno rozwijają raczola...
Pzdr 8-)
  Temat: mf54 - komentarze
ethos

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-22, 20:36   Temat: mf54 - komentarze
Witam serdecznie!
Cóż pewnie zostaniemy, razem z mf54, spaleni żywcem, lub obetną nam języki za szerzenie herezji, ale ja też spożywam pestki moreli (od około ośmiu miesięcy). Zjadam ich kilka sztuk dziennie, a ich zjadanie zaleciła mi moja dobra znajoma, która krzywdy mojej na pewno by nie chciała, a zawodowo zajmuje się dietetyką (w tym dla pacjentów onkologicznych). Być może to placebo, ale czasem dla głowy lepsze placebo niż statystyczna ścieżka choroby. W Polsce mimo wielu świetnych lekarzy, statystyki rakowe mamy podłe. Jestem świadom, że przy amigdalinie bardziej chodzi o suplementy, i ludzi zarabiających na tym, ale z drugiej strony (tej naukowej, medycznej) też są miliony zarabiających na ludzkim cierpieniu. Komu wierzyć komu? :-D Pewnie samemu sobie....
Ku pokrzepieniu link do stronki o długowiecznych scytosłowianach. Tam w wieku 70 lat zostaje się ojcem. :-D
https://bialczynski.pl/krolestwo-sis-i-jego-cuda/ludy-albo-plemiona-krolestwa-sis/lud-dlugowiecznych-hunzow-czyli-guniow-hakownikow-w-krakorum/

Jestem więc za tym, aby wyrwać się statystykom i nie czekać biernie na kolejne kontrole.
W zakwaszonym organizmie rak szybciej się zagnieździ (tego Ci nie powie lekarz na wizycie) więc zbilansowana dieta, mniej mięcha i cukrów + głowa, i powinno być dobrze.
http://cudph.pl/chroniczn...przyczyna-raka/
Pozdrawiam
ethos
  Temat: mf54 - komentarze
ethos

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61363

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-09-13, 20:19   Temat: mf54 - komentarze
Witam!
Wyparcie to jest jakaś metoda, ucieczka w pracę pewnie też, niektórzy książki piszą...Pytanie moje nieco tendencyjne i ogólne, więc bardziej mi chodziło jak oswoić potwora i sprawić żeby nie przeszkadzał w życiu codziennym. Samo wyparcie dla psychiki jest super rozwiązaniem, ale z drugiej strony trzeba być czujnym i starać się wyprzedzić "go" choć o krok. Dlatego bierność i czekanie nieco mnie frustruje, taką widać mam naturę 8-) .

mf54 napisał/a:
Na serce serca, na nerki nerki, na płuca płucka itd
.

Boję się zapytać, co na naszą przypadłość (świńska skórka z pieczątką?) :lol:
Pozdrawiam!
ethos

P.S. Oprócz, wyparcia masz szklarnię, to też jakaś metoda :) !
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group