1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Woda alkaliczna
elsie

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-07-07, 20:42   Temat: Woda alkaliczna
Niestety - zaćmienie jakieś mnie ogarnęło - i to mając wgląd od kilku miesięcy w Forum... :oops:
Nie chodzi o tą kasę, niewielką w końcu - tylko o dopisanie się do głupoty...
Mogłam przecież powiedzieć, że chętnie wspomogę lecz na inny cel
Mam nauczkę na przyszłość...
I dla innych ostrzeżenie, by nie dać naciągać się tak łatwo.
  Temat: Woda alkaliczna
elsie

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-07-06, 22:32   Temat: Woda alkaliczna
Ktoś z pracy zbierał na tę pie...ną wodę...
Za tym weekendem jestem najbardziej, spa i te rzeczy.
Nawet dałabym kasę na jakieś ciuchy, fryzjera, kosmetyczkę i inne gadżety wspomagające komfort psychiczny chorej dziewczyny.
Poddałam się, by nie wyjść na chytrą, parę groszy w sumie (50 zł), ale mam dyskomfort, gdyż raczej wspomogłam naciągacza, a nie koleżankę.
Więcej jednak tak nie zrobię, dam jakiś bon do sklepu z ciuchami lub kosmetyczki ;)
  Temat: Woda alkaliczna
elsie

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-06-24, 18:50   Temat: Woda alkaliczna
Poczytałam trochę więcej o tej "żywej" wodzie.
Upewniłam się, że to nowy "bajer" drenujący kieszenie chorych... :twisted: Firmy, szczególnie te tzw. sprzedaży bezpośredniej są bezwzględne w swoim marketingu. Zastanawiam się czy tego typu reklama odnosząca się do leczenia ciężkich chorób (nowotworów, cukrzycy, krążeniowych) nie powinna być traktowana jako nieuczciwy zabieg i wręcz zakazana.
Osoba, której pomagamy jest bardzo dobrym człowiekiem, ma jeszcze stosunkowo małe dziecko, ogólnie zasłużyła sobie na wszelka pomoc i szacunek, ponadto rokowanie jest bardzo poważne, więc jeśli ma mieć poczucie, że otrzymuje jakiekolwiek wsparcie, to OK.
Składkę więc uiściłam, bo nie czuję się na siłach sprzeciwić, jedna zaleta, ze chociaż nie szkodzi, jak niektóre inne "wynalazki", wtedy na pewno bym się postawiła. U nas woda w kranie jest bardzo twarda i niesmaczna, więc może herbata będzie trochę lepsza.
Mam tylko jedno pytanie - jak reagowalibyście/reagujecie w takich sytuacjach? Nie chodzi mi oczywiście o kasę.

[ Dodano: 2013-06-24, 19:02 ]
Mam tylko pewien dyskomfort, ze wspomagam naciągaczy...
Nie mam jednak pomysłu i siły przebicia, by się w takiej sytuacji przeciwstawić.
  Temat: Woda alkaliczna
elsie

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 24934

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-06-23, 02:09   Temat: Woda alkaliczna
Spotkałam się z tym tematem w związku z chorobą nowotworową koleżanki z pracy.
Jest podobno jakiś uzdatniacz, który produkując alkaliczną wodę wspomoże organizm w walce z nowotworem.
Osobiście uważam to za bajer i naciąganie na koszty zdesperowane osoby ciężko chore.
Ale jest zbiórka na to w pracy, nie chcę się wyłamać, no i jestem szczególnie uczulona na tematy nowotworowe, rozumiem potrzebę wsparcia, więc jednak dołożyłam się do składki na takie urządzenie, choć chętniej przekazałabym te pieniądze na konwencjonalne leczenie, a nawet ciuchy, fryzjera, kosmetyczkę, bo może więcej by to pomogło, a przynajmniej zwiększyło komfort życia...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group