1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomóźcie - Rak płuc z przerzutami do kości
ela1

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 35545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-19, 22:18   Temat: Pomóźcie - Rak płuc z przerzutami do kości
Anetko piszesz
aneta napisał/a:
Tato jest w coraz gorszym stanie psychicznym
Nie wie że ma kolejny przerzut na płucach, bo to już całkiem by go załamało.

Wydaje mi się, że nie trzeba mówić odrazu wszystkiego co najgorsze tylko pomalutku, nic na siłę.Twoj tato jest w wieku mojego męża, są to ludzie młodzi i silni i dlatego mogą mieć większe szanse na wydarcie jak najwięcej czasu.Tak jak napisał awilem trzeba walczyć o każdą chwile. Ja po stanach złości, rozpaczy, bezradności itd. staram się poprostu żyć w miare normalnie, nie pokazuje po sobie jak mi ciężko. Napewno wszyscy na tym forum przeżywają lub przeżyli to co my teraz.Wiem, że męża denerwuje bardzo to, że wszyscy pytają się go jak się czuje i dają odczuć jakby był bardzo chory, też to że znajomi nie poznają go bo faktycznie po pierwszym cyklu włoski wyszły i z 10 lat przybyło.Twoj tato napewno wie że słowa nowotwór, rak to przeważnie wyrok. Daj mu czas na przemyślenia. Niej daj mu odczuć, że wiecie więcej niżby chciał sam wiedzieć. Starajcie się jak najwięcej rozmawiać na przeróżne tematy. To są tylko takie moje przemyślenia.
Trzymaj się
  Temat: Pomóźcie - Rak płuc z przerzutami do kości
ela1

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 35545

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-10, 22:24   Temat: Pomóźcie - Rak płuc z przerzutami do kości
Witaj na forum. Wiem, że to tylko tak się mówi, ale musisz być dzielna. Przed wami ciężka walka. U nas to było tak: skierowanie do szpitala, kliniki płuc. Tam wyznaczają termin i tam też decydują o leczeniu.I powinnaś pomalutku powiedzieć Tacie co mu jest bo w szpitalu i tak mu powiedzą, że ma raka. Więc lepiej sama mu powiedz. Kiedy?, napewno będziesz wiedziała w którym momencie to zrobić. Nie musisz mówić wszystkiego bo nie wszyscy chcą wiedzieć, poczytaj wątki na forum to napewno zdobędziesz bardzo dużo informacji. Jeżeli będziesz miała jakiekolwiek pytania pytaj, wyżalaj się.Tutaj są wspaniali ludzie i napewno znajdziesz tutaj pomoc i wsparcie.
Trzymaj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group