1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
dorutek

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85936

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-13, 06:53   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
Witaj Pelasiu,
nie chcę Cię martwić, ale moja mama po drugiej chemii również miała silne bóle brzucha. Wyglądało to tak jakby miała skurcze, czyli silny ból i przerwa. Męczyła się tak przez dwa tygodnie, aż dostała wysokiej temperatury, brzuch zrobił się twardy, bolesny i trafiła na oddział. Lekarz stwierdził powikłania po chemii, leczenie polegało na podawaniu antybiotyków.
Proponuję pojechać do CO, jeśli oczywiście dalej Twoja mama ma bóle.
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki.
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
dorutek

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85936

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-08, 08:01   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
Moja mama leżała cztery razy na oddziale. Nawet miała przyjemność spędzić tam Sylwestra. Operację miała 19.04. br, dlatego raczej minęłyśmy się. Chciałam jeszcze zapytać, jaką chemię dostaje Twoja mama. Moja przyjmowała Taxol, z tego co udało mi się wyczytać, potrafi zdziałać cuda.
  Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
dorutek

Odpowiedzi: 185
Wyświetleń: 85936

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-05-07, 17:51   Temat: Nowotwór złośliwy jajników, wtórny nowotwór otrzewnej
Witaj Pelasiu,
od kilku dni śledzę Twój wątek a dziś postanowiłam się zarejestrować, żeby móc aktywnie włączyć się do rozmowy.
Historię choroby swojej mamy już opisałam więc nie będę się powtarzać, chciałam tylko nawiązać do zgrubień na brzuchu, które u mojej mamy zarówno po pierwszej jak i teraz po drugiej operacji są. Była wczoraj na kontroli u prof. Wicherka i On stwierdził że jeśli nie ma temperatury to nie ma czym się przejmować. Na razie wyczuwam tylko jedne zgrubienie, ale po pierwszej operacji było ich więcej. Przy drugiej wszystko usuneli. Być moze są to zrosty otrzewnowe, tak moja mama ma napisane w wypisie ze szpitala.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group