1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 22:20   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Owieczko...
Tak bardzo mi przykro...
Byłaś bardzo dzielna i niejeden z nas może brać z Ciebie przykład...
Twojej Mamusi życzę szczęśliwej podróży a dla Ciebie...mnóstwa sił na ten smutny czas...


Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia[*][*][*]
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 15:34   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Owieczko jesteś wspaniała...
Mamusia w końcu uśnie, tak jak mój Tatko...
Oby ta ostatnia droga była dla Twojej Mamusi spokojna...bez bólu
A dla Ciebie moc uścisków,jesteś naprawdę dzielna...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 11:10   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Owieczko jestem...i będę...
Dużo sił kochana dla Ciebie
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 23:08   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Owieczko,
niestety muszę wyjść z forum tak jak Peti, ,
ale jestem z Wami całą sobą.
Będę rano...
Ściskam :tull:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:06   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martusiu kochana...
Czytam i mam łzy w oczach. Bardzo mi przykro,że to się już dzieje a dzieje się na pewno(tak samo było u Tatulka mojego). Kochana ten czas jest najgorszy i najtrudniejszy ale wierzę i wiem,że dasz radę. Jesteś wielka sercem i duchem. I zadzwoń do tych do których uważasz to za słuszne,ja też dzwoniłam i zjawili się Ci co chcieli a wiem,że Tatulek był z tego zadowolony. Jestem z wami myślami sercem...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 17:07   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta bardzo mi przykro z powodu Twojej Mamusi,
Niestety z tym moczem to prawda. Mój tata zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek a już od piątku oddawał mocz zaledwie dwa razy dziennie i ten drugi raz nawet musiałam na nim wymóc. Mam nadzieję,że stan Twojej Mamusi jeszcze się poprawi. Ale jak przyjdzie ten czas daj Mamci spokojnie odejść, nie zatrzymuj jej na siłę bo to ... to tylko pogorszy sytuację. Modlę się za Ciebie żebyś miała dość siły w sobie aby temu wszystkiemu sprostać. Wierzę,że dasz rade ponieważ z Twoich postów wnioskuję,że jesteś bardzo silną osobą i wspaniałą córką. Gdyby każdy rodzić miał takie dzieci....
A jeżeli chcesz coś Mamci powiedzieć to mów śmiało-nawet gdy śpi. Ona Ciebie słyszy. Wiem,bo mój Tatko też mnie słyszał.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
dorota24

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 96286

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-22, 13:06   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta,
przykro mi bardzo,że Twoja Mamcia jest słabsza.
U nas też tak było-raz z górki a raz pod górkę. Ale to już chyba taka charakterystyka tego choróbska. Głowa do góry a ja trzymam kciuki z całych sił i wierzę,że stan się poprawi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group