1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-10, 17:34   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
To teraz musze się pilnować zwłaszcza ze nie mam wcale granulocytów. Po tym co piszesz bede dobrej myśli. Wiem ze będą trepanobiopsje powtarzać chociaż lekarka powiedziała ze w tym badaniu nie ma pomylek. Mam nadzieje ze to prawda. Dzieki za odpowiedz.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2016-02-10, 17:36 ]
3m się :tull:

  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-02-10, 15:55   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Dzisiejsza wizyta lekarska i rozpoznanie agranulocytoza przewlekla za dwa tygodnie idę na badania do szpitala. Bede w izolatce. Podobno jestem przypadkiem dziwnym bo badanie szpiku wykazalo ze wszystkie linie komórkowe sa zachowane a wyniki krwi tragiczne. Pytanie mam czy ta agranulocytoza jest wyleczalna czy chemia cos tak uszkodziła ze juz nic się nie da zrobić. Moze ktos cos moze mi w tej kwestii podpowiedzieć. Z góry dziekuje.
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-26, 22:05   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Dzieki za rady musze podjąć próbę raz jeszcze. Chociaż czarno to widzę. 😞
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-26, 21:22   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Lecze sie w CO w Bydgoszczy. Po wynikach trepanobiopsji wynikało ze poprawa. To samo dawał wynik TK. Jednak te leukocyty od zakończenia leczenia stale niskie. Najwyżej to byly 2,3 a teraz znowu taka masakra. Moze wpływ ma ten heviran który nadal przyjmuje w ilości 3 x dziennie i ten biseptol 2 x w tygodniu. W trepanie bylo napisane ze cykle komórkowe sa zachowane czyli chyba szpik sie mi nie uszkodzil. Najgorzej ze w centrum nie ma jak sie wcisnąć bez kolejki lub szybciej. Macie pomysły od czego takie cos. Moze fakt ze przeziębiona chodzę albo może ten rodzaj białaczki sie w cos innego przemienil? Sama nie wiem.
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-26, 15:11   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Dziekuje za odpowiedz. Niestety nie na razie nie udalo mi die przyspieszyc wizyty lekarskiej. Lekarz Dyzurny powiedzial ze moge czekac skoro nie wystepuje goraczka. Co do czynnikow wzrostu ostatni dostalam po czwartek chemii ,która okazala sie ostatnia. Bylo to w lipcu i byla to neulasta. Od tego czasu tak slabiutko z wynikami. Czy to normalne ze organizm po pol roku nadal sie nie odbudowal a moze to przyjmowane leki heviran i biseptol niszcza leukocyty?
  Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
dominika12

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6028

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-21, 22:27   Temat: leukopenia po chemioterapii FRC w przewleklej bialaczce limf
Mam 62 lata i jestem po leczeniu przewlekłej białaczki limfatycznej 4 cyklami FRC. Chemioterapia została zakończona gdyż bardzo spadły mi leukocyty do 1,50 tys. Obecnie czekam na wizytę kontrolna która ma być 10 lutego 2016roku. Martwi mnie fakt ze pomimo tego ze badania TK i trepanobiopsja wykazały poprawę i odpowiedz na leczenie moje wyniki sa takie kiepskie. Wczorajsze badania które wykonałam wskazują na pogorszenie i spadek leukocytów. Na stale przyjmuje he Iran i biseptol mam kaszel i katar i zastanawiam się czy nie powinnam domagać sie przyspieszenia wizyty. A może to normalne po chemioterapii ze takie wyniki moga być co radzicie co robić proszę o pomoc.

[ Dodano: 2016-01-21, 23:09 ]
Wyniki z kości biodrowej prezentuje załącznik ponizej

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group