1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak prostaty
dario581

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5590

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-08-22, 17:19   Temat: Rak prostaty
patomorfolog z CO napisał/a:
Może po prostu masz niewielką ilość raka.
Materiał możesz sobie zawsze wypożyczyć i wysłać do oceny komu chcesz (centrum onkologii, konsultanci ).
— tak nawet się dowiadywałem, ale podobno muszę mieć pismo od leakrza prowadzącego z prosbą o konsultacje i dopiero mi wydadzą czy to prawda? poza tym ciekawe co zostało z tego materiału i czy jest na czym pracować?
  Temat: Rak prostaty
dario581

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5590

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-08-21, 13:25   Temat: Rak prostaty
dziękuję ,,patomorfolog" za wpis, oczywiscie że zrobię kolejną biopsję bo chcę być zdrowy, tylko gdzie jest problem:? czy zły opis, który został zakwestionowany przez 2 lekarzy jako ,,niewiarygodny" i materiał został skierowany do tego samego lekarza do ponownego opisu (chyba kuriozum)!!! tak, tak który metodą ,,kopiuj wklej" powtórzył opis, czy błąd jest po stronie pobierającego (jedne próbki do 10 mm inne do 12 mm) i z tego materiału już nic innego sie nie ,,wyrzeźbi"? czy może warto przed biopsja zrobić inne badanie np. MRI?
  Temat: Rak prostaty
dario581

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5590

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-08-21, 09:35   Temat: Rak prostaty
masz dużą łatwosć pisania, ale napisz cos czego nie wiem!!! a pisanie komunałów: ,,W gabinecie trzeba pytać o wszystko. Poczytaj sobie o raku prostaty, sposobach leczenia i opisy przypadków tu na forum. Trzeba wiedzieć o co pytać i rozumieć odpowiedzi. Trafił Ci się rak i trzeba teraz się pouczyć." to może napisać każdy — nie pomogłas mi! WCALE!
  Temat: Rak prostaty
dario581

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5590

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2016-08-20, 17:03   Temat: Rak prostaty
proszę o komentarz najlepiej lekarza na temat biopsji którą dołączam:

czego brakuje w jej opisie że lekarz nie daje skierowania na zabieg ani dalsze badania szczegółowe
tylko dalej chce diagnozować mój przypadek chociaż jest zdiagnozowany rak,
i kieruje mnie na kolejną biopsję, czy takie ,,usilne" diagnozowanie może ,,wyhodować" raka z przerzutami?
czy kolejna biopsja wykaże że raka nie ma? no przecież nie,
a jaka jest gwarancja że kolejny opis będzie zgodny z oczekiwaniami urologa?

dziękuje za odpowiedź.



[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-08-20, 19:05 ]
proszę wstawiać załączniki według tych zasad http://www.forum-onkologi...rum/faq.php#35.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group