1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-06, 12:30   Temat: kama - komentarze
kama, ja też odpukuję :) Oby tak dalej.
Pozdrowienia dla Mamusi.
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-23, 21:28   Temat: kama - komentarze
kama, te wiadomości są rewelacyjne. Czekamy tylko na takie. Bardzo się cieszę.

Rozumiem doskonale, że nie potrafisz się odprężyć i raczej tak już pozostanie, niestety...
A to, że myślisz na zapas jak zadziałać w razie czego to się chwali, nie tracisz zimnej krwi i to jest dobre. Chorym osobom potrzeba kogoś kto w stanach pogorszenia, będzie potrafił zadziałać w odpowiednim momencie...im nie trzeba żeby się przy nich mazgaić i załamywać. Mają i tak pod górkę. Dobrze, że Twoja Mamusia ma Ciebie i część niepokoju może zrzucić na Twoje barki.

Kama trzymaj się nadal tak dzielnie i wspieraj Mamę. Pozdrawiam serdecznie...mocno ściskam.
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-21, 22:11   Temat: kama - komentarze
kama, kurcze zaczynam się niepokoić. Mam jednak nadzieję, że Twoja nieobecność jest wynikiem braku czasu.
Odezwij się kiedy znajdziesz chwilę.

Pozdrawiam.
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-18, 12:25   Temat: kama - komentarze
Kama nie wyrzucaj sobie, że nie powiedziałaś Mamie całej prawdy. Pomyśl czy to dało by Jej jakąś korzyść? Sądzę, że nie. Ja swojej Mamie nie mówiłam wszystkiego po rozmowach z lekarzami, domyślała się ale nie wiedziała do końca. Myślę, że dzięki temu do końca wierzyła w sukces inie bała się tak jakby była świadoma wszystkiego.
Doskonale zdajesz sobie sprawę jak ważne jest psychiczne nastawienie.
Jesteś mądrą kobietą i postąpiłaś tak jak podpowiedziało Ci serce. To troska o Mamę nie pozwoliła Ci odebrać Jej siły i wiary.
Mama mogłaby przeżyć takie wiadomości bardzo ciężko, przyjdzie jeszcze czas na szczerość, a może nie trzeba będzie, bo wszystko dobrze się ułoży....czego Wam z całego serca życzę.

Pozdrawiam.[/b]
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-04, 21:09   Temat: kama - komentarze
Wiedziałam, wiedziałam, że tak będzie. Jezu jak się cieszę. :mrgreen:

Kama uściskaj Mamusię. To wspaniała wiadomość.

Pozdrawiam.
  Temat: kama - komentarze
czkawka

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12736

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-01, 21:32   Temat: kama - komentarze
Kama trzymam kciuki, MUSI! być dobrze. Ja innej opcji nie widzę.

Powodzenia i pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group