1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 21:56   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...wyrazy współczucia, bardzo mi przykro.
Twojej Mamusi spokojnej podróży, może być z Ciebie dumna.
Przytulam....
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 17:37   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...trzymaj się, dużo siły.
Jak większość osób z forum cały czas jestem myślami przy Was.
Życzę Twojej Mamusi spokojnej drogi, żeby się nie bała, żeby nie bolało...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 22:07   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...trzymaj się. Jesteś dzielną i mądra córką- na pewno nie zawiedziesz swojej Mamusi.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:03   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...przytulam do serca. Bądź przy Mamie i tak jak jej powiedziałaś, pozwól jej iść tam gdzie chce...
Dobrze robisz, że zawiadamiasz rodzinę, Mama choć zmęczona na pewno zechce się pożegnać...pamiętaj, że to tylko pożegnanie z ziemskim życiem a przede wszystkim z bólem i chorobą.
Życzę Ci siły na te najtrudniejsze chwile, wierzę, że podołasz.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 08:54   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...tak mi przykro. Bądź z Mamusią, bądź przy niej cały czas, a ja będę trzymać kciuki aby był to chwilowy kryzys.
Myślę o Was. Ściskam serdecznie.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-03, 22:46   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta...czytam Twój wątek i płaczę, ale są to również łzy szczęścia, że nasi bliscy mają jeszcze tyle sił, że są z nami, że każdego dnia możemy jeszcze z nimi być.
Dziękuję za każdy dzień, doceniam każdą chwilę i doskonale rozumiem, że chcesz z wyjątkową dla Ciebie osobą spędzić wyjątkowy czas jakim są święta...
Życzę Ci abyś zdublowała je, żebyście we właściwym czasie, po raz drugi, trzeci i nieskończony raz zasiedli wszyscy w komplecie przy wigilijnym stole. Życzę tego wszystkim, którzy zmagają się z tą straszną chorobą. Jeszcze jedne święta, jeszcze coś co uda się wykraść losowi- te parę chwil tak cennych jak żadne.
Mam nadzieję, że Twoja mamusia poprzez te przygotowania nabierze siły, a teraz tylko odpoczywa, bo wie i jest spokojna, że Ty się nią zaopiekujesz jak nikt.
Moja mama bardzo martwiła się, że nie uczestniczy w przygotowaniach- tłumaczyłam jej, że lata nauki pod jej czujnym okiem pozwolą mi przygotować święta jak należy a ona nadal ma sprawny język i wskazujący palec.Teraz jest czas odpocząć i dyrygować innymi, a ja zapowiedziałam jej, że jak wydobrzeje to nie ma przebacz tylko idzie trzepać dywany :) taki mały żarcik, ale mama się z niego śmieje.
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 14:16   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Cytat:
Pamiętaj, że działasz na adrenalinie...a jak ona przestanie działać..to Twój organizm napewno obrazi się na Ciebie...


Miałam podobnie, od diagnozy mamy do pierwszej chemii nie spałam prawie dwa tygodnie- zaczynałam wyglądać gorzej niż mamuś, dzięki Bogu nie skończyło się dla mnie źle. Po pierwszym dniu, pierwszego kursu, kiedy mamuś leżała w szpitalu przespałam całą noc, padłam dosłownie.
Niestety teraz znowu zaczyna się bezsenny okres, idzie zima a ja czuję, że coś złapałam, boję się, że chora mamusi nie pomogę.

Marta posłuchaj dziewczyn i zadbaj o siebie, prześpij się, odżywiaj zdrowo, bo tylko zdrowa Ty zadbasz o samopoczucie Mamy, osłabiona w niczym jej nie pomożesz.
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Mamusię.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
czkawka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95953

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-26, 20:45   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marta trzymaj się...wiem co czujesz, moja mama też gaśnie, ale nie traćmy nadziei..ja wierzę, że teraz to jest tylko odpoczynek- jeszcze będzie dobrze.
Bądź silna dla Mamy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group