1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
coco

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-05-15, 13:59   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin, tak mi przykro.

Byłeś już z wynikami u swojego lekarza prowadzącego? Myślę, że powinieneś od tego zacząć. On Cię pokieruje.

Cokolwiek chodzi Ci teraz po głowie, spisuj na kartce. Potem, będąc u lekarza będzie Ci łatwiej bo niczego nie zapomnisz.

Pamiętaj że panika to najgorszy doradca, staraj się myśleć konstruktywnie i nie załamuj.

Jestem z Tobą w modlitwie |uscisk|
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
coco

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-07-15, 13:00   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
wszyscy tu z Tobą niecierpliwie czekamy na te wyniki :???:
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
coco

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-27, 13:56   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin, ja mam powiększone węzły chłonne w kilku miejscach i lekarze onkolodzy nic z tym nie zrobili, bo na opisie USG jest napisane, że morfologi węzłów wskazuje na ich stan pozapalny.
Mój lekarz rodzinny stwierdził, że z USG nie można stwierdzić jaki to stan. Tylko badanie pod mikroskopem może to wykazać.

Dlatego nie czekam. We własnym zakresie robię TK jamy brzusznej, głowy i z tym wszystkim jadę do onkologów w Bydgoszczy.

Jak będzie dobrze, to super dla mnie. Lepiej dmuchać na zimne ;) tak się bynajmniej nauczyłam na tym forum myśleć :-D

trzeba samemu walczyć o swoje, póki jest na to czas.

Trzymam kciuki za Ciebie!
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
coco

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-24, 07:54   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Marcin, nie wolno Ci tak myśleć!!!! Sam wiesz, że to pożywka dla tego stwora.

Piszesz, że chcesz żyć, więc żyj. Wierz mi, że w dużej mierze to zależy od Twojego nastawienia, więc się nie poddawaj.

Pisz, wylewaj z siebie co Cię boli - to pomaga, ale myśl pozytywnie!!!! będziemy Cię wspierać, lecz nic nie poradzimy bez Ciebie!

U Ciebie diagnoza jest bardzo świeża, więc jeszcze dominują emocje, ale uwierz mi, przyjdzie taka chwila, że będziesz sobie radził z myślą, że Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak przed diagnozą.

Da się z tym żyć, jest ciężej, ale jeśli czegoś bardzo pragniemy (żyć) to musimy sami sobie pomóc.

Ty też dasz radę, trzymam za Ciebie kciuki, daj sobie trochę czasu.

Pozdrawiam ciepło :)
  Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
coco

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 22255

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-06-22, 14:34   Temat: Marcin. wichniar2 - komentarze
Komentarze dotyczące => tego wątku <=

Marcin, mocno trzymam za Ciebie kciuki.

Wszyscy powyżej bardzo konkretnie Ci napisali, i mają rację.
Ja sama jestem na tym forum od niedawna i zderzyłam się tu z wielką życzliwością oraz pomocą.

Będziemy czekali na pozytywne wieści, gorąco pozdrawiam. Trzymaj się ! :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group