1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
cleo33

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-18, 19:46   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy
Ja nie dawno rowniez pisałam w swoim watku o suchym kaszlu w swoim watku i dowiedziałam sie ze thiocodin -jak najbardziej .
A czy ojciec bierze dexamethason-steryd?
Tato w zeszłym tygodniu "dopiero" go dostał a mowi ze od razu kaszel przeszedł duzo lepiej sie czuje a tez miał suchy napadowy który defakto utrudniał spanie itp.


Moze zapytaj lekarza ja tak zrobiłam i nie wyrzuciła mnie ;)
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
cleo33

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-04, 23:21   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy_2810

Zawsze uzyskasz tu pomoc , oprocz tych oczywiscie niekonwecjonalnych :cry:
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
cleo33

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-04, 21:32   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Jeśli chodzi o wizytę u lekarza to tata nie zgodził się pojechać dziś na pogotowie. Ale uzgodniliśmy, że ze względu na to, że we wtorek idzie zrobić badania, to w środę jak będzie miał już wyniki to pójdzie do lekarza ogólnego. Tylko jak już pisałam wcześniej, mieszkam w małym mieście i u nas lekarz ogólny boi się mu cokolwiek przepisywać więcej ze względu na to że bierze leki przepisane przez onkologa. Jeśli chodzi o lekarza przyjmującego w weekendy u nas w mieście to niestety nie mogę powiedzieć o nim żadnego dobrego słowa, zwłaszcza, że sama mialam już z nim do czynienia i nie należy do osób którym można zaufać :/
pamietaj że lekarz lekarzowi nie rowny :roll: zwsze warto skonsultowac
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
cleo33

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-04-04, 21:26   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy2810
Martwisz sie i doskonale Cie rozumie ,goraczka nie jest wysoka mysle ze to nie swiadczy chociaz gdyby sie utrzymywała powyzej 38 to najlepiej skonsultowac to z lekarzem jakas przyczyna musi byc zreszta kazdy niepokojacy objaw warto zawczasu zgłaszac lekarzowi trzymam, kciuki
  Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
cleo33

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-25, 22:01   Temat: Choroba mojego taty... Szukam pomocy :(
Daisy_2810 witaj mnie rowniez bardzo przykro ,ze musiałas dołaczyc do naszego grona oby wszystko potoczyło sie jednak pomyslnie.
Ja z pewnoscia wiele nie bede mogła Ci pomoc nie jestem fachowcem co najwyzej moge podzielic sie moimi doswiadczeniami ,ale czytajac Twoj watek mysle ze mogła bys podac wiecej szczególów opist TK BF rtg cokolwiek masz czy jest mowa w opisie o jakichklwiek naciekach ,węzły chłonne czy sa powiekszone etc...w ten sposób łatwiej i szybciej beda mogli odpowiedziec Ci fachowcy :)

Co do chemiotreapii skutki uboczne sa naprawde rozne kazdy przechodzi inaczej ,każdy organizm reaguje "troche"inaczej musisz poczytac tu na forum jak najlepiej złagodzic te objawy .

Trzymam kciuki :uhm!:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group