1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak. Czy może przez lata nie dawać objawów?
ccc11

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9442

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-07-29, 19:45   Temat: Czerniak. Czy może przez lata nie dawać objawów?
chyba najpierw oznaczenie wartownika jeżeli wartownik będzie czysty to docięcie blizny, potem badania j.brzusznej,płuc miejmy nadzieje ,że wszystko będzie OK. Oczywiście mogę się mylic co do postępowania bo jestem jeszcze "swieżakiem" jeżeli tak jest to niech mnie ktoś poprawi. 8-)
  Temat: Czerniak. Czy może przez lata nie dawać objawów?
ccc11

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 9442

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-07-29, 14:32   Temat: Czerniak. Czy może przez lata nie dawać objawów?
Witaj .Zastanawia mnie dlaczego na wyniku nie jest napisane jaki to typ czerniaka ,ale domyślam się ze chodzi o typ szerzący się powierzchownie akurat ten typ w miare dobrze rokuje oczywiście we wczesnym stadium kiedy jeszcze nie osiągnął fazy "pionowej" mały podział mitoz też dobrze rokuje to znaczy ,że zmiana nie jest az tak agresywna czyli tak jak napisała poprzedniczka . Swędzenie jest jednym z objawów czerniaka, ale to nie znaczy ,że zmiana nie jest "niewinna" zwykłe znamiona teez mogą "swędzieć" przykład mojej koleżanki która 2 lata temu właśnie usuwała swędzące znamię i okazało się zmianą łagodną :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group