1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-23, 12:09   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
wiem wiem że mamę musi zobaczyć lekarz i zbadać te dolegliwości ale we wtorek idziemy do tutejszego lekarza na usg jamy brzusznej i po tym badaniu będę dzwoniła do naszego lekarza onkologa aby umówić się na wizytę zobaczę co tutaj powie lekarz może on będzie mógł też zbadać te dolegliwości za nim umówię się do lekarza onkologa chociaż na pewno będę nalegała na bardzo szybką wizytę bo nie daje mi to spokoju bardzo wam dziękuję za wszystkie rady , porady :)
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-22, 12:20   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
takie raczej kulki ruchome
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-22, 11:09   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
ponawiam pytanie czy ból nóg i rąk oraz dziwne zgrubienia ,guzki wyczuwalne na rękach mogą oznaczać przerzut na kości bardzo się boję ? mama mówi że ból nie jest nie do wytrzymania że po tabletce przeciwbólowej 1,2 przechodzi. Ból pojawia się w dzień ale najczęściej w nocy. bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-01-20, 12:26   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
Witam
trochę czasu minęło do tej pory było wszystko. Pierwsza kontrol Mamy też wyszła ok ,wynik cytologi dobry ,wyniki z krwi też . Teraz we wtorek idziemy na usg jamy brzusznej więc zobaczymy jaki tu będzie wynik. Niepokoją mnie tylko bóle nóg i rąk mamy które pojawiają się najczęściej w nocy . Na pierwszej kontroli lekarz onkolog mówił że tak musi być że to może być brak hormonów i że też może być po brachyterapii ale ja boję się czy to nie coś gorszego czy ktoś miał taki przypadek? bardzo proszę o wszystkie wasze opinie w tym temacie
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-08-21, 15:45   Temat: wynik
Jeszcze raz wklejam wynik mam nadzieję że będzie lepiej widac

  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-08-20, 12:10   Temat: wynik tomografii
Wklejam ten wynik

  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-08-19, 22:22   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
Z tomografii wyszlo ze to jest torbiel limfatyczna wiec nie bardzo rozumiem

[ Dodano: 2015-08-19, 22:39 ]
Zostaly usuniete wezly chlonne biodrowo-zaslonowe to do czego moglby byc przerzut
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-08-19, 09:47   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
Witam ponownie
Mam pytanie czy jest mozliwosc przezutow przez torbiel limfatyczną w pachwinie po prawej stronie mimo wyciecia węzłów chłonnych musze napomknąc ze torbiel jest bardzo duza i czasami puchnie noga bardzo prosze o pomoc w tej sprawie
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-29, 20:59   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
/witam wczoraj moja mama ktorej przypadek opisałam powyżej poczuła się słabo a na wieczór podczas robienia zastrzyku przeciwzakrzepowego zauważyliśmy że w pachwinie jest opuchnięte i tam też promieniował (ciągnął) jej cały prawy bok co to może być jak ktoś wie to bardzo proszę o info nasz lekarz przez tel zasugerowal że może być to torbiel limfatyczna robimy tomograf zeby to potwierdzic ale nie powiedział co z tym zrobić jesli okaże sie że to to więc może ktoś wie jak postępowac w tej sytuacji i jak to sie ma do brachyterapi?
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-28, 15:54   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
A co to za roznica bo nie wiem o co chodzi myślałam ze rak trzonu macicy i rak plaskonablonkowy szyjki macicy to to samo i jak to wyjasnic
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-26, 13:39   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
bardzo przepraszam ale jakoś nie pomyślałam o usunięciu danych a jak się zorientowałam t o już było za późno więcej się to na pewno nie powtórzy i dziękuję
więc oznacza to że już tego raka nie ma? czy są szansę na całkowite wyleczenie? przed nami jeszcze trzy naświetlenia wewnętrzne czy one mają na celu wybić ostatnie komórki? bardzo proszę o odp. i z góry dziękuję
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-25, 23:04   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
Witam mam jeszcze jedną prośbę czy przetłumaczy mi ktoś wynik histopatologiczny po wycieciu macicy z przydatkami i węzłami chlonnymi wynik w załączeniu





  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-25, 21:14   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
witam ponownie
bardzo proszę o pomoc mama po operacji czyli wycięciu macicy z przydatkami i węzłami chłonnymi nie może się wypróżnić dzień po operacji jej się udało a teraz mija drugi tydzień i robi się problem jak myślicie czym to może być spowodowane
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-08, 16:35   Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
witam mam jeszcze jedno pytanie ile się czeka na wynik po operacji wycięcia nowotworu macicy czy ktoś wie bardzo proszę o odp.?
  Temat: Nowotwór złośliwy trzonu/szyjki macicy
boniek220

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13759

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-07-03, 11:54   Temat: pytanie
mama jest juz po badaniu tomografii komputerowej i prześwietleniu klatki pierśiowej to zlecił lekarz wyniki są na korzyść mojej mamy niestety termin operacji dał dla mnie za bardzo odległy czy robią gdzieś takie operacje że tak powiem na już najbardziej interesowałby mnie termin od 06-08 lipca? dziękuję i pozdrawiam
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group