1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: fiksacja onkologiczna
blatka

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 14563

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-16, 15:20   Temat: fiksacja onkologiczna
Edi :) piękne podejście do życia tylko pozazdrościć odwagi a przede wszystkim wiary.
Nie jestem aż takim smutasem i umiem walczyć z przeciwnościam losu, czego dowodem jest fakt, że jeszcze normalnie funkcjonuje :mrgreen: po wszystkich swoich życiowych przejściach. Jednak wiadomość, że znów mam zmagać się z tym cholerstwem i strach w oczach Taty, który dla wszystkich jest bohaterem, to jakoś tak ... brak słów.
Muszę się z tym poukładać a wtedy jak już schowam urazy, ból, strach to otworzę szufladkę z napisem spokój, a potem następną - radość i na koniec szczęście ...
  Temat: fiksacja onkologiczna
blatka

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 14563

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-11-15, 18:11   Temat: fiksacja onkologiczna
Witam,
to niesamowite! Dopiero teraz widzę, jak wiele osób wokół mnie cierpi, przeżywa to wszystko co ja. Do tej pory myślałam, że jestem sama ze swoimi problemami i lękami. Życie dało mi w kość! Myślałam, że w końcu przyszła pora złapać oddech, oderwać się od samych złych chwil. A tu proszę! - wraca choroba nowotworowa mojego TATY! Wraca i przewraca wszystko do góry nogami. Znów zaczynają się bezsenne noce;ranki to walka ze sobą o każdy kolejny dzień; lęk przed każdym dzwonkiem telefonu. Myśli galopują, tysiące pytań. Co to będzie? Jak będzie? Czy dam radę? Czy psychika wytrzyma? Uwierzcie świadomość choroby paraliżuje mnie ....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group