1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: depresja :(
blatka

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 8188

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-05-23, 20:23   Temat: Re: depresja :(
AnneJulie,
bardzo mnie zaniepokoił Twój post.
Moja Droga nikt nam nie obiecał, że życie będzie piękne i przyjemne, śmierć jest wpisana w historię każdego z nas. Nie jest to łatwe doświadczenie, sama niedawno pożegnałam Tatę, ale paradoksalnie cierpię mniej niż w czasie jego choroby. Bardzo się bałam momentu odejścia (przejścia - tak mi łatwiej) ale okazał się, że najgorsza była chwila odchodzenia a później, mimo ogromnego żalu, czułam tylko ulgę.Ulgę, że Tatuś już nie cierpi. Takie spojrzenie pozwoliło mi się w miarę możliwości pozbierać, choć skłamałabym jabym powiedziała, że nie wspominam i nie popłakuję.
Co do Ciebie i Twoich lęków, obaw ... to naturalne, że tak jest ale nie zakładaj, że to koniec Twojego życia. Zobacz ludzie odchodzą a życie trwa nadal i co najgorsze, że ten pan z ulicy wcale nie musi wiedzieć, że pożegnałam ja czy setki innych osób, kogoś bliskiego,. Ale ja zostałam tutaj po to aby czcić pamięć mojego Taty i opowiadać bliskim i mniej bliskim jakim był wspaniałym człowiekiem.
Stąd moja rada, na razie cieszcie się każdą chwilą spędzoną razem. Przeżywajcie ją dogłębnie, to później zostaje - jest co wspominać. Czas sam pokaże, którą drogą pójdziesz i jak uporasz się z chorobą, problemami. Nie myśl, a przynajmniej nie w sposób "natrętny" o tym co będzie, gdy będzie - życie napisze i tak swój scenariusz. Mam nadzieję, że wykrzesasz z siebie siłę, żeby wspierać Mamę - to jest najważniejsze!
A Ty w sobie masz tyle siły, że nie raz zaskoczysz samą siebie.
Powodzenia Wam życzę i trzyma kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group