1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
biala12

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-11, 21:49   Temat: betsi - komentarze
Nie odpuszczę :trala: ,bo jestem uparta jak osioł a Ciebie juz sobie upatrzyłam i będę meczyć :lediable: .
Ja gdybym sie nie badała to za kilka lat prawdopodobnie też bym się meczyła z rakiem szyjki macicy a tak ,wychwyciłam problem nim zaczęło sie coś złego dziać .
Jak zaczął Ci sie okres to jest to idealny czas aby dzwonić do lekarza i sie umówić na cytologie .Trzy dni po okresie jest idealnym momentem na to badanie .
Wierzę ,ze Cie zmieniła choroba męża ,każdego zmienia .Wiesz ,jaka to ciężka choroba dlatego trzeba zrobić wszystko aby i Ciebie nie dopadła .Dlatego liczę ,ze jutro mi napiszesz na kiedy masz umówioną wizytę .

[ Dodano: 2013-09-12, 20:44 ]
Hej,umówiłaś sie na wizytę ? :lol:
  Temat: betsi - komentarze
biala12

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-11, 21:23   Temat: betsi - komentarze
kochanie,przede wszystkim nie każdy musi zachorować na raka a tym bardziej na raka szyjki macicy który profilaktyce jest bardzo łatwy do wychwycenia :)
Wolisz aby do Ciebie dzwonili ,ze masz raka ? czy aby dzwonili ,ze masz zapalenie szyjki które jest do wyleczenia globulkami ?
Ja rozumiem ,ze znasz raka od podszewki ,ja także i dlatego sie badam aby tego czego można uniknąc ,uniknąć :)
W krajach skandynawskich dzięki dobrej profilaktyce ,praktycznie nie ma zachorowań na ten nowotwór .
Dlatego dzwoń jutro do lekarza sie zbadać ,bo nie żartuję bedę Cię meczyć dopóki nie pójdziesz .Słabe krwawienia miesiączkowe o niczym nie swiadczą .Jednak to nie znaczy ,ze nie trzeba sie badać .
Wybierz dobrego lekarza :) .Jak chcesz to mogę spróbować Ci takiego polecić jak napiszesz z jakiego miesta jesteś .
  Temat: betsi - komentarze
biala12

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-11, 20:37   Temat: betsi - komentarze
betsi,piszesz na wątku Ani ,ze boisz sie iść zrobić cytologie |idiota| ,a chcesz dostać po dupie ?
Co to znaczy ,ze sie boisz .Boi sie dziecko a Ty jako dorosła kobieta która zdaje sobie z zagrożenia nie korzysta z profilaktyki .Jak bedziesz miała raka to juz sie bać nie bedziesz ?
Nie lepiej sie zbadać i żyć bez strachu ,ze coś złego sie dzieje ?
Badanie cytologiczne trwa ok 5 min .Dla nikogo nie są miłe badania ginekologiczne ale tylko dzieki nim jesteś wstanie wykryć ,ze cos złego sie dzieje .
Moje dwie najbliższe koleżanki tez nie były u lekarza ok .10 lat .Dzieki temu ,ze im trułam poszły obydwie i co szczęsliwe ,ze wszystko jest ok :-D .Jednak nie dowiesz sie tego nie badając sie .
Dlatego proszę jutro mi napisać kiedy masz umówioną wizytę ,bo tak Ci tutaj będę truła ,ze bedzie sie tego bardziej bała niż badań :twisted:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group