1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 84
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-11-26, 12:17   Temat: betsi - komentarze
Córka partnera zmarla. MDS, przeszep był w kwietniu, później Graft w jelitach. Męczyła się,zmarła nagle, wczoraj. Serce lub płuca 😢ciężko
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-07-13, 22:18   Temat: betsi - komentarze
Witam
Moje relacje z teściową, się poprawiają, widzę, że potrzebuję kontaktu. Jestem osobą, która wszystko zapomina"nie do końca ", ale potrafię przebaczać.
Powtórka z rozrywki, wcześniej pisałam ocorce mojego partnera, jest po przeszczepie 3 miesięce. Od paru tygodni w szpitalu, goracza, wysypka, wymioty, biegunka.
Jest na morfinie, dużo śpi. Lodobno to choroba przeciw gospodarzowi :|
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-04-24, 15:06   Temat: betsi - komentarze
Wiecie, tak jakoś zaczęłam czytać moje forum. I sytuacja z treściami się b. pogorszyła. Rok temu w maju, byłam z synem prosić na komunie, rozmawiałam z teściową niby ok. Ale raczyli tylko przyjść na mszę na przyjęciu nie byli. To o nich świadczy. A przez to, że sobie ulożyłam życie. Mieszkam z nowym partnerem. Jego była żona strasznie mnie oczerniała i robi to chyba nadal. Wyzwala mnie od najgorszych. Jego dzieci przez nią mnie nie trawią.
Takze syn tylko mój utrzymuje kontakt z dziadkami. Zmarłego Męża rodzeństwo też się nie odzywa. Trudno.
Jestem szczęśliwa, życie pisze nam różne scenariusze. Nie szukałam nowej miłości,przyszla sama :)
Ale też jest znowu problem, córka partnera jest 2 tyg. Po przeszczepie szpiku. Zdiagnozowano MDS. Ma 27 lat. Nie powiem, że się bałam i przeżywam. , ale znosi to dzielnie.
Pozdrawiam serdecznie i ciepło :)

[ Dodano: 2019-04-24, 15:41 ]
Córka partnera ma 17 lat ;)
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-02-02, 15:30   Temat: betsi - komentarze
Reszka, nic, trzeba to przejść, dziś już lepiej☺️dziękuję |przytula|
Babinka również pozdrawiam :)
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2019-02-01, 21:45   Temat: betsi - komentarze
Wróciły wspomnienia, wrócił ból. Byłam na pogrzebie dalekiego kuzyna lat 47,rak przełyku, chorował 1,5 roku
😢
Niedawno mieszkaliśmy jeszcze blisko siebie. Widziałam, jak jego choroba postępuje, ale też jak się krząta koło domu, jeździ samochodem.
Ale widok jego żony przy pochówku(też ma na imię Beata) był dla mnie dziś wielkim przeżyciem😧
Przypomniał mi się mój mąż i jego pogrzeb.
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-08-07, 20:37   Temat: betsi - komentarze
Dziś mineło 2 lata jak odszedł mòj mąż😑Zleciało.
Pozostały wspomnienia I pięknie ubrany grób!
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-05-11, 17:33   Temat: betsi - komentarze
Witajcie.U mnie dużo się znieniło.
Przeprowadziłam się do partnera,kupił dom,mam swoje podwórko,zajęcia przed domem,sadzenie kwiatów,ogródek.Jestem szczęśliwa🙂
Ale też mam syracha,cyt.w grudniu wykazała stan zapalny,duże leukocyty,gr.2,zrobiono kolkoskopię,i coś jest,gin.powiedziała,że albo stan zapalny,albo nie wie co.Za pół roku znowu cyt.bo musi mnie mieć na uwadze.Mam też torbila i mięśniaka.Do tego często mnie boli noga,ta po której jest torbiel,czuję takie ciągnięcie w udzie.I wiecie,myślę o najgorszym,o raku.Bardzo się boję wizyty.Że nie dane mi jest być szczęśliwą.Nie ma dnia żeby mnie coś nie bolało.Budzę się i myślę o tym czy coś mnie nie boli.Szok.
Do tego za 2 tyg,komunia syna.Przeżywam.Ale przełamałam lody i była u teściowej ją prosić na komunię,niby rozmawiałyśmy normalnie,ale można powiedzieć służbowo.Nie utrzymuje z rodziną męża kontaktu,dzwonią tylko do syna.Jest za tydzień komunia u siostry męża,ale nie idziemy,bo niby jak mam się zachować,z kim rozmawiać,nawet życzeń nie składamy na święta.
Jest mi dobrze,ale z drugiej strony ciężko.Partner dba o mnie,o syna,jest ciepłym człowiekiem,wyrozumiałym,nie wiem jak bym sobie radziła teraz gdybym była teraz sama.
Życie samo pisze nam scenariusze.Pozdrawiam🙂

[ Dodano: 2018-05-11, 17:34 ]
Parę błędów☺

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2018-07-11, 11:08 ]
Życzę Ci wszelkiego powodzenia. Pozdrawiam serdecznie :)

  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-24, 10:33   Temat: betsi - komentarze
Prawda.
Ale nie każdy ma zdrową psychikę.A tym bardziej,że przeszedł przez taką chorobę bliskiej osoby.
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-11-23, 20:20   Temat: betsi - komentarze
Ja mam dolegliwości kobiece,jak pomyślę o ginekologu to mam dreszcze.Wpadłam w fobię,bo wiem,że mam raka-wyczytałam że mam raka szyki macicy lub jajnika.Objawy wypisz-wymaluj.Diagnoza przez internet.Bóla jakiś są,ale przyczyna też-wolę nie wiedzieć?Tak.Na samą myśl o badaniu czuję lęk. :cry:
Czeka mnie operacja syna-wyrośl chrzęstno-kostna :-( Znowu szpital,badania.
Komunia w tym roku.
Mam partnera-jestem szczęśliwa,jest bardzo dobry i dla mnie i mojego syna.Mamy się przeprowadzać,ale ja myślę o chorobie i myślę,że nie zasługuje na szczęście😢Dla niektórych pocieszyłam się szybko.Kontakt z rodziną zmarłego męża-prawie zerwany tzn,ze mną bo syn ma.
Czuję czasami,że ktoś mnie przeklnął :roll:
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-10-03, 21:22   Temat: betsi - komentarze
Minął ponad rok,dochodzi do mnie wszystko,że nie ma męża,to takie dziwne uczucie.Nie umiem tego nazwać 😢
Unikam lekarzt,boję się badań.Mój syn ma nad kolonem,twardą jakby kość,nie rośnie,nie powiększa się.Wizyta u lekarza w połowie października.Mówi,że nic mu nie jest,i nic nie będzie.
W tym roku komunia syna,mąż tak czekał,planował uroczystość-i nie doczekał😢
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-08-08, 22:35   Temat: betsi - komentarze
Czułam się źle wczoraj psychicznie,wszystko powracało ,wspomnienia,umieranie,okres choroby.Nie jest łatwo.
Trzeba żyć dalej :!:
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-08-07, 12:48   Temat: betsi - komentarze
Dziś już mija rok odkąd odszedł mój mąż ::rose:: ::rose:: ::rose::

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-08-07, 18:20 ]
:/pociesza:/
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-04-15, 10:34   Temat: betsi - komentarze
To już drugie święta bez mojego męża :cry:
Jest różnie,syn często płacze,tęskni-ja też płacze po kątach.Takie to nierealne że go nie ma!
Teraz bardziej przeżywam,bo zmarł jego kolega ze szpitala,miałam z nim kontakt,powiedział że przyjedzie do mnie z żoną jak się wykuruje-ja widziałam,że tak nie będzie.Żył po pszeszczepie tyle samo co mój mąż-5 miesięcy.
Trudno sobie to wszystko poukładać :-(
Ale mam dobrego "starego" znajomego,gdyby nie on,to byłoby ze mną gorzej.Daje mi dużp,pomaga,bo brak wdomu męskiej ręki
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-12-08, 20:14   Temat: betsi - komentarze
Mineło wczoraj 4 miesiące😥
Jak ja strasznie tęsknię😭
  Temat: betsi - komentarze
betsi

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-11-11, 12:52   Temat: betsi - komentarze
Na tygodniu,w jeden dzień musiałam się zwolnić z pracy,bo serce zaczeło mi walić,nogi drżeć,słabo mi było.W domu pòł dnia przeleżałam :-\
Żyję jak we śnie,dziwnie jest.A jak widzę już reklamy świąteczne to mi niedobrze się robi :'(
Brakuje mi przytulenia,dotyku :'(
 
Strona 1 z 6
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group