1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-11-22, 09:42   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
Jak się trzymasz olusia? Jak sobie radzisz kochana? Myślami cały czas jestem z Tobą :tull:
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-29, 08:26   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
Olusia bardzo mi przykro, wspólczuję Ci ogromnie. Moje kondolencje. ::rose:: :tull:
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-01, 13:18   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
Wiesz olusia orłem w poruszaniu się po forum to ja nie jestem :hun: , weszłam w Twojego posta (bardzo śledzę Wasz wątek i przeżywam razem z Tobą wszystkie wzloty i chwilowe upadki) i kliknęłam w lewym dolnym rogu pod wpisami na "odpowiedz" ;) . Może ktoś bardziej fachowo odpowie na Twoje pytanie, bo ja tak zrobiłam i w ten sposób ukazał się mój wpis. Inaczej nie umiem. :) . Dużo rzeczy robię na forum na chybił trafił.
Pozdrowionka

[ Dodano: 2012-10-01, 13:20 ]
o Richelieu już odpowiedział fachowo :)
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-10-01, 13:00   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
To super wiadomość :lol: . Oby było tak jak najdłużej albo i lepiej ;)
Pozdrowienia dla mamusi.
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-25, 10:14   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
Olusia, a czy masz jeszcze namiary na lekarza, który zajmował sie mamą wcześniej. Przedstaw mu waszą sytuację, może coś zaradzi.
Mój tato nie potrzebuje jeszcze opieki paliatywnej ale ja juz dzwoniłam w jego sprawie do hospicjum, bo tam znajduje się Poradnia Leczenia Bólu (nie wiem jak to jest u Was), tam mnie wysłuchano i udzielono porady, co nieco zasugerowano.
Jak nie to zadzwoń do hospicjum i poproś o przyspieszenie wizyty.
Tyle tyklo mogę pomóc.
Wiem Olusia jak jest Ci ciężko, :tull:

[ Dodano: 2012-09-26, 08:29 ]
Olusia, co u Was? Jak się czuje Mama? :?:
  Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
beti*

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 34261

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-25, 09:34   Temat: rozsiew nowotworowy do otrzewnej
Witaj Olusia.
Myślę, że rozsądnie będzie skontaktować się z lekarzem prowadzącym mamusię (chociażby telefonicznie) i prosić o pomoc. Do czwartku jeszcze trochę czasu, a mama niestety cierpi.
Ja parę razy pozwoliłam sobie zadzwonić na oddział (tel. osobistego do dr nie posiadam) i zawsze pani doktor udzielała porady.
Nie wiem, czy Ci Olusia pomogłam. Napisałam jak ja bym postąpiła.
Jesteście już pod opieką hospicjum?
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i mamusię, życzę Wam wszystkiego dobrego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group