1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
benia297

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5941

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2014-10-05, 22:13   Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
dziękuje bardzo za odpowiedz.Wiem że trudno powiedzieć tak rzetelnie z takiego opisu ale wyniki pozostawiłam w szpitalu. Bardzo też przepraszam za to jak to napisałam ale pisałam w pracy spiesząc się. Jeszcze jeżeli można podpowiedzieć jakie wyniki można tacie zrobić byłabym bardzo wdzięczna. Bardzo dziękuje za wszystko
  Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
benia297

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5941

PostDział: Nowotwory ośrodkowego układu nerwowego   Wysłany: 2014-10-05, 18:30   Temat: Wielooponiakowość różnopostaciowa mózgu
witam mam pytanie i prośbe o odpowiedz i podpowiedz jakie badania można jeszcze tacie zrobic mieszkamy w białymstoku u taty 2lata temu zdjagnozowano wielooponiakowość różnopostaciową 2stopnia nikt nie podjął sie operacji ze wzdlędu na usytuowienie teraz od jakiegoś czasu bolą tate ręce w stawach dłoni i nogi a od 3dni ból jest tak silny ze nie da rady wyjsć z wanny wstać z sedesu a nawet zdjąć koszule bolą już całe ręce i barki a nogami ledwo chodzi dziś byłam w szpitalu zrobili usg brzucha kt głowy i rtg klatki i tak w usg w wątrobie jedna zmiana 7mm angiomyolipoma? tu? meta?reszta bez zmian w tk głowy oponiaki z cechami zwapnienia i rtg w normie prosze mi doradzić czy tak silne bole podawałam ketonal nie pomogło moga byc spowodowane jakimiś przerzutami czy to zmiany reumatyczne mogą być tak silne położyli tate do szpitala od razu informując mnie że i tak tate nie wyleczą ja powiedziałam że rozumiem ale żeby ustalili od czego tak potworny ból i ustawili leki bardzo prosze o odpowiedz


witam
mam pytanie i prośbe o odpowiedz i podpowiedz jakie badania można jeszcze tacie zrobic
mieszkamy w białymstoku

u taty 2lata temu zdjagnozowano wielooponiakowość różnopostaciową 2stopnia
nikt nie podjął sie operacji ze wzdlędu na usytuowienie

teraz od jakiegoś czasu bolą tate ręce w stawach dłoni i nogi
a od 3dni ból jest tak silny ze nie da rady wyjsć z wanny wstać z sedesu a nawet zdjąć koszule
bolą już całe ręce i barki a nogami ledwo chodzi

dziś byłam w szpitalu zrobili usg brzucha kt głowy i rtg klatki

i tak w usg w wątrobie jedna zmiana 7mm angiomyolipoma? tu? meta?
reszta bez zmian
w tk głowy oponiaki z cechami zwapnienia i rtg w normie

prosze mi doradzić czy tak silne bole podawałam ketonal nie pomogło moga byc spowodowane jakimiś przerzutami
czy to zmiany reumatyczne mogą być tak silne

położyli tate do szpitala od razu informując mnie że i tak tate nie wyleczą
ja powiedziałam że rozumiem ale żeby ustalili od czego tak potworny ból i ustawili leki

bardzo prosze o odpowiedz
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group