1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
beata764

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 120691

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-08-10, 14:31   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Pani Lidio bardzo się cieszę z wyników męża :-D obserwuje cały czas Pani wątek i trzymam kciuki :) Mój tata we wrześniu 3 lata od resekcji, wszystko dobrze ;) Kolejny TK w grudniu, mam nadzieję, że również będzie ok ;) Pozdrawiam i zdrówka życzę :)
  Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
beata764

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 64558

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-01-24, 08:31   Temat: Gruczolakorak G2 wpustu żoładka z naciekiem na trzustkę
Asiu mi również bardzo przykro, łączę się z Tobą w bólu:( Wyobrażam sobie co przeżywasz:(
  Temat: asia 1975 - komentarze
beata764

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 49894

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-31, 14:09   Temat: asia 1975 - komentarze
:( to bardzo przykre |bezradny| Trzymaj się jakoś, wyobrażam sobie co czujesz :cry:
  Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
beata764

Odpowiedzi: 577
Wyświetleń: 157153

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-10, 09:16   Temat: Lidia Bieńkowska - komentarze
Pani Lidio, ja mam nadzieję, że jak najdłużej będzie wszystko dobrze i że to był tylko jednorazowy epizod. Życzę Wam tego z Całego Serca |buziaki|
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
beata764

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 120691

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-14, 08:16   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Czekać, aż miesiąc ! to niewiarygodne, w takich przypadkach badania powinny być robione od ręki :uuu: Przeraża mnie ta znieczulica, człowiek w chorobie onkologicznej jest pozostawiony bardzo często sam sobie, czy kiedyś się to zmieni :?ale?:
  Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
beata764

Odpowiedzi: 250
Wyświetleń: 120691

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-05-10, 13:45   Temat: Rak wpustu z przerzutami do kręgosłupa
Podejście niektórych lekarzy jest po prostu niewiarygodne! Również nam się zdarzały przypadki całkowitej zniewagi i znieczulicy :-( Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was dobrze, życzę Wam tego z Całego serca.
  Temat: Interpretacja wyników
beata764

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4795

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-04-24, 14:32   Temat: Interpretacja wyników
Witam.
Mój tata jest również po resekcji żołądka przy podobnym zaawansowaniu. Jest po 2 chemiach i radioterapii, resekcję miał 13 września 2012 roku. Na tą chwilę czuje się bardzo dobrze, ma apetyt, powoli przybiera na wadze:) Chemia została przerwana z powodu znacznego spadku płytek krwi, a potem leukocytów. Życzę Wam wszystkigo Dobrego:) Jakbyś miała jakieś pytania na które będę mogła pomóc to pisz śmiało:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group