1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz lity nerki
beata0970b

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41731

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-21, 22:11   Temat: Guz lity nerki
Witaj
Strasznie się cieszę:) dobrze ,że zdecydowałaś się na Poznań , jesteś już po i takie wieści.
My robiliśmy TK tam kilka razy i za każdym razem zmiany na nerkach były widoczne nawet kilkumilimetrowe torbielki.
Moja koleżanka 3 lata temu miała identyczną sytuację , tyle że była już przyjęta do szpitala i jak zrobili jej TK to się okazało że nic nie ma i ją wypisali.A wcześniej miała kilka usg robione przez dwóch lekarzy i niby był guz.Tyle że nie drążyła więcej tematu , ale ostatnio robiła usg i jest ok.

Wydaje mi się ,że jesteś trochę podobna do mnie z nakręcaniem się i wyjaśnianiem wszystkiego do końca.Dlatego dla swojego spokoju zrób ten rezonans , zawsze będziesz spokojniejsza do końca.Możesz też iść z płytą do jakiegoś dobrego radiologa lub urologa żeby obejrzał dokładnie płytę.Ja robiłam tak kilka razy oczywiście prywatnie.Weź opis usg żeby wiedział gdzie szukać.

Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Guz lity nerki
beata0970b

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41731

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-20, 13:52   Temat: Guz lity nerki
Jak zrobisz rezonans to chyba nie ma sensu robienie TK - tak mi się wydaje.
Lekarz który robił pierwszy usg na pewno powiedział to co widział i nie myśl ,że nie chciał Cię denerwować.Widocznie nie jest jednoznacznie widać i rozstrzygnie to rezonans.
Nie denerwuj się na zapas.
Trzymam kciuki.
  Temat: Guz lity nerki
beata0970b

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 41731

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-05-20, 12:14   Temat: Guz lity nerki
Witaj

U mojego taty nawrót nastąpił po 9 latach , czyli to 5 przy raku nerki raczej się nie sprawdza a miał złośliwość G1 czyli najniższą i usuniętą całą nerkę.
Ani rezonans ani tomograf nie pokaże stopnia złośliwości .

Pozdrawiam serdecznie i masz już termin TK ??
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group