1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-06-08, 15:13   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi odezwij sie prosze do mnie :cmok:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-04-12, 09:43   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi :tull: :cmok: nie potrafie dobierać słów więc tylko tyle ode mnie

pixi napisał/a:
jestem bardzo monotematyczna i nudna


nawet tak nie myśl :!:

Pozdrawiam <uscisk>
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-04-03, 22:14   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
:/pociesza:/ :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-11, 08:29   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, ja niestety nie napiszę tak pięknie jat DSS bo nie jestem w tym dobra. Chcę tylko zebyś wiedziała ze jestem z Tobą zawsze i bardzo bym chciała zebyś zagladała do nas w miarę możliwości. Wiem ze zadne słowa nie ukoja Twojego bólu, bo musisz przez to przejść sama a ja mogę tylko wysłuchać, a raczej przeczytać i przytulić <uscisk> :tull: :cmok:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-01, 20:46   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi tak bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry:

Przyjmij moje kondolencje...

[*][*][*]
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-28, 11:42   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
DumSpiro-Spero dziekuje za informacje, choc mało optymistyczne niestety.Nie wiedziałm ze jest tak źle :( zwyczajnie się martwię i dlatego napisałam ze brakuje mi wieści :( Gdybym tylko była chocby z okolic Poznania to z pewnoscia bym pomogła, ale niestety mieszkam za daleko.
Pixi trzymaj sie kochana _itsme_ Pozdrawiam i ściskam :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-27, 21:01   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi bardzo mi brakuje wieści od Ciebie :-( Mam nadzieje ze wszystko ok? Pozdrawiam i sciskam :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-17, 21:46   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Mocno trzymam kciuki zeby z Tomkiem nie było "średnio" a chociaż "dobrze" a najlepiej "bardzo dobrze". Pozdrawiam i sciskam :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-12, 16:08   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
W takim razie czekam z niecierpliwościa na relacje Pixi co u nich.
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-07, 20:43   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi ja równiez przyłączam sie do zmartwionych :| Odezwij sie proszę :| Pozdrawiam :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-02, 11:28   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi ja też jestem, czytam, mysle o Was ale nie doradzam bo sie nie znam :| Ale cały czas trzymam kciuki zeby było jak najlepiej :tull:

PS. Ojjj wiem cos na temat cieżkosci akumulatora :lol: jak było -20 na dworze to targałam go codziennie wieczorem do domu na drugie piętro a jeszcze druga ręką ciągnełam za soba syna po schodach ;) :lol:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-28, 15:47   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi cieszę sie z tych dobrych wieści, oby tak dalej. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-20, 21:54   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi ja równiez tu zaglądam ale nie wypowiadam sie z powodu braku wiedzy w tym temacie :| Ale trzymam kciuki, pozdrawiam i :tull:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-12, 08:31   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi no to nieźle przeszliście :-( ale mam nadzieję ze teraz juz bedzie dobrze i ten incydent nigdy sie nie powtórzy. Ciesze sie ze oko sie naprawiło :) Życzę dużo zdrówka i dużo siły :tull: Pozdrawiam
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
banialuka

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141238

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-11, 22:47   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
pixi napisał/a:
LDH 980


czyli znowu tak bardzo podskoczyło :-( i to tak szybko z 575 :uuu: a jak sie maż czuje? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group