1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 27
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-02, 23:22   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Witaj sir_tomek miło Cię zobaczyć ;)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-26, 08:52   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Witaj Lenko :cmok:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-24, 23:04   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Łysy, Myszka30 miło Was w końcu zobaczyć :-D
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 22:26   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
gontcha nie otwiera mi sie nic :roll:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 22:19   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
gontcha ja tez nie wierze jak ten czas leci :shock: wydaje mi sie ze tak nie dawno trzymałam moje rozdarte dziecię w poduszcze od rana do wieczora bo miało kolke całe dnie, a dzisiaj już zakończyła zerówkę :shock: Nie mam pojęcia kiedy to zleciało :shock:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 22:14   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
jusia no powiem Ci ze do tej pory to najlepiej jak wszystko było różowe, począwszy od skarpet, skończywszy na spinkach do włosów, w półce było tylko różowo :lol: ale teraz już jej przeszło, wydoroślała ;) ale Hannah nadal jest na piedestale :-D i jakiś Musical schol czy cos takiego :roll: :lol: Ze spódniczek i sukienek to nie wiem czy kiedykolwiek wyrosnie bo to trwa od małości i jakos nie mija wiec to chyba jakieś wrodzone ;) mamusia nie cierpi spódniczek , sukienek itp. to córcia nadrabia za dwie ;) Myślałam ze z chłopcami nie ma takich problemow, ale widze ze juz sie zaczynają górki :lol: bo mój 3 letni syn najchetniej by chodził tylko w bluzkach Zig zak czy jakos tak :lol:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 21:57   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Dziękuje za miłe komentarze pod adresem mojej córki :cmok:

mamanel póki co marzy o tym żeby byc modelką. W sumie to juz nie pierwsza jej sesja zdjeciowa. Muszę sie nawet pochwalić ze w 2008r występowała na wyborach Miss Polonia sypiac kwiaty :-D Czuje sie przed aparatem i kamerą jak ryba w wodzie ;)
Dzisiaj miała zakończenie roku i mówienie wierszyka do mikrofonu przy dosć duzej publicznosci to był dla niej pikuś ;) a jak wróciła to pierwsze co zrobiła to przyniosła mi dwa lakiery do paznokci, jeden do nóg, drugi do rąk :lol: Juz nie mogła sie tego doczekac bo w roku szkolnym nie moze sobie pozwolić na pomalowane paznokci :lol: Nie miałam wyjścia i pomalowałam, akurat przez 2 miesiące odrosną.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-24, 08:54   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
O matko :shock: DSS nie poznałam Cię :shock: Wyglądasz świetnie :cmok: a porównujac pierwsze zdjecie jakie wstawiłas z ostatnim to normalnie powiedziałabym ze to dwie różne osoby. Pierwszaczek chyba troszke zestresowany ;)

Witam cieplutko resztę bezwstydnych w naszym gronie "bezwstydnych" ;)


Nie wiem czy wypada sie chwalic ale jak ktos ma ochotę obejrzeć moja córkę na sesji fotograficznej do katalogu z czapkami to zapraszam
http://picasaweb.google.p...93/JuliaCzapki#
Moja córka to ta w długich blond włosach ;)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-27, 21:37   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Jola, jakas miło mi Was zobaczyć :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-09, 08:59   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
miło Cię widzieć :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-02-26, 22:14   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
kasiekk miło cie zobaczyć :-D A łobuziak podobny bardzo do Ciebie ;)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-14, 09:32   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
soja miło Cię w końcu widzieć :lol: Aż mi sie zimno robi jak patrze na to zdjęcie ;)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-13, 18:15   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
No teraz w końcu można Cię zobaczyć ;) a wiec witaj w klubie bezwstydnych :-D
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-03, 13:39   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Witam wszystkich "bezwstydnych" których jeszcze nie witałam :) Bardzo miło mi Was widzieć.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
banialuka

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-01, 10:25   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
A ja juz powiedziałam w SB i powtórze sie jeszcze tutaj. Super pomysł :) Teraz jak wchodze na forum i na dzień dobry widze twarze forumowiczów to czuje stad takie ciepło :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group