1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-25, 21:38   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
::rose::

:cry: :/pociesza:/
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-22, 13:20   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Uściski i Wasze ciepłe myśli przekazane Nadziei

Mamusia jej nadal jest w szpitalu bo ma małopłytkowość a w dodatku w nocy mocno skoczyło jej cisnienie, ale wiecej Nadzieja bedzie wiedziała wieczorem.
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-21, 15:22   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
ana7 a wiem wiem ;)
Mamusia Nadziei była w szpitalu, miała fatalne wyniki i była w kiepskim stanie ale jest już lepiej.
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-24, 13:14   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja prosiła mnie zeby napisać ze pani doktor rodzinna która była u mamy stwierdziła ze to nie jest niedrożność układu pokarmowego poniewaz mamie odchodzą gazy. Nadzieja ma jechać z mama na podanie kroplówki nawadniającej i tam jeszcze będzie ja badał chirurg (chyba nic nie pokręciłam, bo jak dzwoniła do mnie to byłam na zakupach ale mam nadzieję ze dobrze zapamietałam)

Prosiła mnie tez żeby Ci przekazać DSS żebyś sie z nią pilnie skontaktowała jak możesz. Na PW wyslę jej numer telefonu.
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-03-25, 09:11   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
wergra nadzieja jest w szpitalu w tej chwili ale jesteśmy w kontakcie telefonicznym i bardzo dziekuję za ciepłe słowa.

Prosiła mnie również zeby napisac ze marker Ca 125 jej mamy wynosi w tej chwili 2582 :-( Mama czeka w tej chwili na lekarza. DSS co Ty na to? Nadzieja czeka na jakiekolwiek wieści w tej sprawie.

[ Dodano: 2010-03-26, 08:44 ]
Nadzieja napisała mi ze na wizycie lekarz powiedział mamie ze nie moze zacząć leczyć nie wiedzac gdzie jeszcze sa zmiany :-( 7 kwietnia mama ma TK a 15 wizyte u lekarza, a wiec znowu wszystko odwleka sie w czasie :-(
  Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
banialuka

Odpowiedzi: 588
Wyświetleń: 251539

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2009-11-03, 22:34   Temat: Rak piersi, Rak jajników ze wznową i progresją
Nadzieja, ja czytam ale cóż mogę powiedziec jak się nie znam :| mogę tylko życzyć Wam oby ta poprawa była jak najdłuzsza :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group