1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-06-17, 23:16   Temat: agni5 - komentarze
agni5 ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji ślubu :flow:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-14, 23:06   Temat: agni5 - komentarze
agni :tull: :/pociesza:/ Wierzę ze wszystko będzie dobrze, będe pamiętac w modlitwie.
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-06, 07:53   Temat: agni5 - komentarze
agni5 super , bardzo sie ciesze że okazało sie że to nic złego.

Pozdrawiam
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-30, 22:59   Temat: agni5 - komentarze
Super :-D Życzę Wam aby każdy kolejny wynik był taki jak ten - czyli dobry :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-14, 22:04   Temat: agni5 - komentarze
Ciesze sie ze wszystko ok i wierze ze kolejne TK również bedzie dobre :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-16, 12:49   Temat: agni5 - komentarze
agni5 baaaardzo sie cieszę z tak dobrych wiadomości :-D i tylko takie pragnę słyszeć, a własciwie czytac ;) Pozdrawiam :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-09, 09:48   Temat: agni5 - komentarze
agni5 świetny pomysł z tym wyjazdem rodziców :) a kiedy będzie wynik? Trzymam kciuki oczywiscie :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-26, 08:58   Temat: agni5 - komentarze
agni5jeśli czujesz ze faktycznie nie dajesz rady to lepiej skorzystać z pomocy psychologa niż się męczyć. Ja też juz kilkakrotnie miałam takie dołki ze nie dawałam rady i myślałam ze nawet psycholog nie jest w stanie mi pomóc, bo bez leków nie dam rady, ale na szczescie mineło (chociaż częściowo, bo zupełnie chyba nigdy nie minie) A moze jakis Persen lub Deprim by Ci pomógł choć trochę? Trzymaj sie i mysl pozytywnie, musi byc dobrze :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-25, 20:31   Temat: agni5 - komentarze
agni5 na pewno sobie kojarzysz jak jest u nas :-D mam podobną sytuacje do Ciebie, tylko u nas wiecej zdarzeń kreci sie wokól jednej daty i to takiej która sie wszystkim kojarzy z pechem, , czyli 13. Póki co okazał sie szczęsliwy i wierze ze nadal tak bedzie czego i Wam zyczę.
Trzymam mocno kciuki za wynik tomografu. Pozdrawiam :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-16, 19:58   Temat: agni5 - komentarze
agni5 no to mamy podobnie kochana :-( Ja tez mam jakieś koszmarne sny i mało tego to ciagle u siebie szukam czegos niepokojacego i wydaje mi sie ze to rak :| Wydawało mi sie ze im dłuzej od operacji tym bedzie lepiej bo bedziemy zyc normalnie i nie myslec o tym co było a tu jest zupełnie odwrotnie :| Im dłuzej tym gorzej, bo coraz bardziej sie boje o kolejne wyniki :-(

Trzymam kciuki za Twojego tatę, mam nadzieje ze to nic powaznego.
Pozdrawiam :tull:
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-20, 21:39   Temat: agni5 - komentarze
agni5 ciesze sie z dobrego wyniku :lol: i życzę kolejnych takich wyników. Pozdrawiam <uscisk>
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-22, 22:50   Temat: agni5 - komentarze
agni5 no to ja już trzymam kciuki za wynik. Ciesze sie że jednak okazało sie ze wszystko ok i nie miał ściąganego tego płynu.
  Temat: agni5 - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 25459

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-25, 09:15   Temat: agni5 - komentarze
agni5, no super wieści, wiedziałam ze będzie dobry wynik. Oczywiscie zyczę Wam samych takich dobrych wyników jak do tej pory.
Moja mama ma za trzy miesiace tylko badania krwi w tym chyba też markera.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group