1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-19, 15:25   Temat: Mamanel - komentarze
Zdrówka dla córki raz jeszcze :cmok:
Trzymam kciuki za USG i rentgena :)
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-03-18, 08:17   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel szkoda ze musieliscie przesunać operacje bo to tylko przedłużenie stresujacego okresu, a tak mielibyście juz za sobą. Ja należe do osób które nie chodzą nigdzie z chorym dzieckiem zeby nie roznosić wirusów i tego samego wymagam od znajomych, zeby w razie wizyty informowali mnie jezeli ich dziecko jest chore zebym mogła zdecydowac czy to spotkanie dojdzie do skutku, bo nie jest przyjemnie potem patrzeć na meczenie sie dziecka podczas choroby :-( Ale dla niektorych ludzi nawet zapalenie oskrzeli ty "tylko" kaszelek, wiem coś niestety o tym. Do mojej córki do klasy rodzice przyprowadzają dzieci z goraczka nawet, bo twierdza ze nic im nie jest poza gorączką :--: o katarach i kaszlach nie wspomne bo to na porzadku dziennym w klasie. Przepraszam ze sie tak rozpisałam. Życzę Wam obu dużo zdrówka. Pozdrawiam :tull: :cmok:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-22, 21:41   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel a co Twojej córci dolega? :-( Pewnie jakas jelitówka z anginą połączona :-( Biedactwo sie meczy :-( Zdrówka dla córci zyczę :cmok:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-02-16, 21:30   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty, wierzę ze będzie wszystko ok, czego życze z całego serca. Pozdrawiam :tull:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-21, 09:08   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
myślę że będzie dobrze


Ty nie myśl kochana tylko badź pewna, inna opcja nie istnieje. A ja to trzymam kciuki zeby ta zmiana przez te 2 miesiace sobie zniknęła :) Buziaki dla dzielnej córeczki :cmok:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-02, 22:29   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel niestety nie pomogę w sprawie guzka ani w sprawie specjalisty :| Ale jestem pewna ze to nic poważnego !!! Nawet nie myśl że może byc inaczej!!! Trzymam kciuki zeby udało sie zrobić badanie które potwierdzi ze to tylko włókniak. Życzę Wam obu zdrówka
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-02, 14:31   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel ciesze sie ze wszystko jest w jak najlepszym porządku. Moze to nie głupi pomysł z drugim dzieckiem ;)
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-31, 23:08   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel jak po wizycie w CO, bo chyba miałaś mieć 21.10 ? :roll:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-01, 22:59   Temat: Mamanel - komentarze
:hehe: :hehe: :hehe: |happy| |happy| |happy| :bravo" :bravo" :bravo"

super!!! super!!! super!!! cieszę sie razem z Tobą :lol:
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-24, 21:06   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel ja równiez trzymam kciuki. Wierze że scyntygrafia wyjdzie dobrze i bedziemy skakać z radości :-D
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-20, 22:44   Temat: Mamanel - komentarze
Mam nadzieję że to tylko pomyłka lekarza i wszystko będzie ok i żadna biopsja nie będzie potrzebna. Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze. Pozdrawiam. Marzena
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-08-03, 21:32   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel właśnie dzisiaj o Tobie myślałam :lol: zastanawiałam sie czy wyjechałaś do rodziców że się nie odzywasz. Ciszę się ze czujesz się lepiej. A jak wyszły te badania na wątrobę, robiłaś już ? Pozdrawiam. Marzena
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-24, 09:42   Temat: Mamanel - komentarze
Ja wierzę że wyniki wyjdą dobre i okaże się że to tylko zmęczenie i nie wyspanie,a do tego dochodzi jeszcze podświadome myślenie ze moze być coś nie tak które potęguje to zmęczenie. Tak więc wypoczywaj jak najwięcej i nie myśl więcej że moze być coś nie tak, bo tak nie będzie, jesteś już zupełnie zdrowa i tak pozostanie!
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-24, 08:45   Temat: Mamanel - komentarze
Kurcze nie mam pojęcia,moim zdaniem wyniki niewiele odbiegają od normy więc chyba nie jest źle. Może to ciśnienie jest bardzo niskie skoro po mocnej kawie jest w normie to podejrzewam że przed kawą jest o wiele niższe. Moja mama po wstaniu z łóżka ma od 90/60 do 110/70 i też mówi że nie może się obudzic rano i ciężko jej wstać a lekarze mówią że ma sobie podnosić ciśnienie kawą ;)
Daj znac po wizycie u internisty, moze on coś wyczyta z tych wyników.
  Temat: Mamanel - komentarze
banialuka

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35062

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-07-01, 16:04   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel dziękuję za informacje. Moja mama jest tak bardzo wierząca że poszła na tą radio i była na chemii,bo lekarz kazał, ale cały czas podkreśla że to i tak nic nie pomaga,że jeżeli będzie miała żyć to będzie żyła a jeżeli nie to żadna radio ani chemia jej nie pomoże, że wszystko w rękach Boga. Na dzień dzisiejszy jest dobrej myśli i wierzy w to że jednak uda jej sie wyzdrowieć.
Życzę Ci dużo zdrowia i trzymam kciuki oby ten rozdział Twojego życia został już na zawsze zamknięty i żebyś nigdy więcej nie musiała do niego wracać (chodzi mi oczywiście o tą wstrętną chorobe) Tego samego życzę mojej mamie i trzymam kciuki za Was obydwie.

Pozdrawiam
Marzena
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group