1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
banialuka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 195601

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-07-22, 16:28   Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
mamanel moja mama bierze Buraka w tabletkach którego kupiłam jej w sklepie medycznym. Jeżeli chcesz znać nazwę firmy to podam na PW bo nie wiem czy można na forum. Dzisiaj miała robioną morfologie i jest na poziomie 10,4 więc nie najgorzej. Juz teraz mama czuje się lepiej a wcześniej była taka osłabiona że jak kucnęła to nie mogła wstać bo jej się w głowie kręciło i miała wrazenie że się przewróci. Wcześniej podczas chemioterapii brała na poprawę morfologii i oczyszczenie organizmu pokrzywę konserwowana alkoholem (jeżeli jesteś zainteresowana to podam szczególy na PW) i tez wyniki miała na tyle dobre że przyjęła w sumie 6 chemii (2 przed operacja i 4 po operacji) i żadnej nie miała przesuniętej z powodu złych wyników.
A jeżeli chodzi o radioterapię to napiszę więcej w moim wątku :)
  Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
banialuka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 195601

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-07-21, 21:25   Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
mamanel tak sobie myślę że skoro nie miałaś badań to moze to zmęczenie jest skutkiem anemii? Może warto zrobic morfologie. Nie zamartwiaj się na zapas,ja podejrzewam ze to właśnie anemia (moja mama też była taka osłabiona ale już 2 tygodnie bierze buraka i jest o niebo lepiej, a miała podobno tylko lekką anemie). Życzę dużo zdrowia i siły. Pozdrawiam. Marzena
  Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
banialuka

Odpowiedzi: 102
Wyświetleń: 195601

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2009-06-28, 21:27   Temat: Rak ślinianki podżuchwowej
mamanel ciesze się ze masz już to za sobą i tak dzielnie przeszłaś przez to 6 tygodni. Trzymam kciuki i wierze w to ze teraz już będzie tylko dobrze........bo nie może byc inaczej!!! Pozdrawiam.

PS. Moja mama zaczyna we wtorek radioterapie,też 6 tygodni. Tak sie boje tych skutków ubocznych. A brałaś jakieś preparaty na wzmocnienie,czy tylko łagodzące skutki radioterapii?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group