1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
babusia52

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17470

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-18, 01:50   Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
yoka3
Przykro mi,że Was też dotknęła ta straszna choroba.
Nowotwory są różne i różne są formy ich leczenia.Nie potrafię udzielić Ci fachowych odpowiedzi.Na forum jest dział "Nowotwory przewodu pokarmowego".Przeczytaj wątki dotyczące j.grubego (to kopalnia wiedzy) lub załóż własny wątek w tym dziale.Opisz historię choroby taty i zadaj pytania.Jestem pewna,że uzyskasz fachową pomoc.
O dalszym leczeniu zadecyduje onkolog na podstawie wyniku histopat.pobranego wycinka.Zadzwoń i dowiedz się jakie są terminy wizyt.Onkologia-sekretariat Szaserów 22 681 72 40 może już teraz zapisz tatę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
babusia52

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17470

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-17, 00:59   Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
Witam!Wstępna diagnoza j.grube.Jednak po dokładnych badaniach okazało się ,że guz jest przy prawej nerce,a że był duży usunięto w jednym bloku razem z j.grubym wstępującym.Zastosowano tylko leczenie operacyjne.W K.Onkologicznej prowadzona jestem przez dr.Świerkowskiego(do listopada ma szkolenia i sekretarka nie zapisuje nowych pacjetów).Pozdrawiam.
  Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
babusia52

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 17470

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-08-15, 23:11   Temat: klinika na Szaserów - Warszawa
Witam! Nie wiem czy to jest jeszcze aktualne? Byłam leczona operacyjnie w Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Naczyniowej w WIM na Szaserów. Polecam dr. Zwierowicza, Wasiluka. Operacja była b. poważna. Żyję i jestem 3,5 roku bez wznowy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group