1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-16, 22:24   Temat: Babinka - komentarze
Kobietki,dziękuję za słowa wsparcia,proszę brać ,że mnie przykład,faktycznie w moim wieku
"wszystko wypada",ale w sytuacji panujących upałów,dajmy sobie tr. luzu,wszyscy powinni nam to wybaczyć !(ewentualny brak estetyki dla obserwujących to adres fryzjera,który zrobi wszystkim tą " na czasie " fryzurkę! ) Pozdrawiam :-D
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-04, 08:13   Temat: Babinka - komentarze
Kochani Wszystkim i każdemu z osobna wielkie dziękuję!!!!!! za miłe słowa,boje się ,że zapeszę bo dopiero oficjalnie w czwartek lekarz mi oznajmi ,mam nadzieję dobrą wiadomość
(mam wizytę).
Życzę wszystkiego dobrego i do miłego spotkania na forum ,pozdrawiam serdecznie :heart: [/b]
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-03, 18:28   Temat: Babinka - komentarze
Misiek W, niestety kochany wiem o tym ,ale nie zaszkodzi się cieszyć tym co jest! :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-03, 17:20   Temat: Babinka - komentarze
marko1 bardzo,bardzo wielkie dzięki ,ciesze się bardzoooo:)
Pozdrawiam gorąco i dziękuje za wszystko :) ,mam nadzieję,że będziemy w kontakcie.
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-03, 16:31   Temat: Babinka - komentarze
MisiekW , dziękuje z całego serca ,chętnie powiem żegnam na wieki :) na razie się cieszę bardzeńko ,pewnie będę miała masę pytań ,ale to pózniej.
Pozdrawiam :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-03, 14:20   Temat: Babinka - komentarze
Justynko bardzo bardzo bardzo dziękuje :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-31, 20:13   Temat: Babinka - komentarze
Hej pluto77 Jesteś Wielki! - podarowałeś komuś życie.
Dziękuje w imieniu wszystkich za miłe słowa,tylko napisałeś w moim wątku,gdzie opisuję swoje zmagania z chorobą,
ale nic się nie stało, warto pochwalić się tak wspaniałym czynem.Pozdrawiam:)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-28, 19:19   Temat: Babinka - komentarze
Witaj Joszpila, miło mi ,tylko chyba zabł ;) ądziłaś?pozdrawiam :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-23, 07:57   Temat: Babinka - komentarze
marko1 dziękuję za wsparcie :)

[ Dodano: 2015-07-23, 20:24 ]
Niedopatrzenie,sorry Justynko,b. dziękuję za "dobre słowo" .
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-20, 19:49   Temat: Babinka - komentarze
Dziękuję i pozdrawiam :)
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-03-01, 19:40   Temat: Babinka - komentarze
:) właśnie,mam taką nadzieję.
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-11, 20:30   Temat: Babinka - komentarze
Dziewczynki(mam nadzieje,że nie uraziłam ),czyli trzeba przez noc przemyśleć,bo obie to samo podpowiadacie,hmmm
jestem z tych odważnych i" hop do przodu",ale "kolanko" :) tak od razu?Dziękuje za sugestie ,może w trakcie zdecyduje,coś mnie na razie powstrzymuje przed totalnym zerem.
rodzynka jestem śliczna ;) ,czy z włosami,czy bez -nie mam wątpliwosci,inni mogą tr.inaczej postrzegać to piękno ,ale co tam o gustach się nie dyskutuje.:)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-02-11, 20:39 ]
Tak naprawdę 'od razu na kolanko'. Co prawda można przeżyć lekki szok, ale to lepsze niż to wypadanie włosów, które potem są wszędzie i w dużych ilościach.

  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-11, 18:44   Temat: Babinka - komentarze
Justynko ,już umówiłam się z córcią na jutro i będzie zapałeczka ;) ,(kiedyś jak byłam piękna i młoda często tak ścinałam włosy),teraz już jestem tylko piękna ;) - oczywiście ,pozdrawiam :) .

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-02-11, 19:33 ]
:uhm!: :tull:
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-11, 15:49   Temat: Babinka - komentarze
Hej blaanka w czym mogę pomóc?
  Temat: Babinka - komentarze
babinka

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 13699

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-05, 20:56   Temat: Babinka - komentarze
Hej rodzynka,to Ciebie porządnie "poniewierało"-podobno to dobry znak.Dzisiaj wreszcie wyszłam na krótki spacer,pięknie ,słonecznie u nas było.Jutro kontynuacja,zauważyłam tylko u siebie piekący ból pod żebrami,wątroba?,śledziona?(obie powiększone),nie wiem,ale jest to dokuczliwe i sprawia ból,chyba skończy się telef."sos" do p.doktor.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group