1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
awilem

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-30, 11:34   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Nikt, nikomu, niczego nie zabrania ( jeśli dorosła osoba świadomie przez zaniechanie skazuje się na śmierć i cierpienie to proszę bardzo, ale niech nie wmawia bzdur innym).
Ważne wg mnie żeby w leczeniu niekonwencjonalnym nie popadać w śmieszność. Jeśli leczysz sie metodą konwencjonalną a dodatkowo żeby wspomóc lecznie onkologiczne (pisze onkologiczne bo to forum onkologiczne ale tyczy się to również innych chorób) uprawiasz jakieś szamańskie rytuały to proszę Cię bardzo. Ale jak się czyta o lecznieniu poprzez rozcięcie ręki i niedopuszczenie przez kilka miesięcy do wygojenia się co niby ma pomóc w leczniu raka to ogarnia mnie czarna rozpacz, że w coś takiego można wierzyć jeśli natomiast będziesz medytować to proszę Cię bardzo.
Pozdrawiam
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
awilem

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-24, 13:48   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Ile ludzi na globie tyle pomysłów na samolecznie. Problem w cudownych uzdrowieniach jest tego typu, że nie można naukowo wyjaśnić co było przyczyną wyleczenia. Wyleczyłeś się z choróbska to dobrze natomiast nie masz pewności co Ci tak naprawdę pomogło. Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz co nie zmienia faktu, że gratuluję Ci. Natomiast we wszystkim trzeba mieć umiar. Jeśli wiara w w moce nadprzyrodzone komuś sa niezbędne do życia to niech nie narzuca swojego punktu widzenia innym bo nie wszyscy muszą w to wierzyć bo można posunąć się do absurdu i narazić się na śmieszność. Zawsze wszyscy, którzy niby wyleczyli się przez cuda zaczynali swoje leczenie w oparciu o medycyne konwencjonalną dlaczego ?? Otóż dlatego, że gdyby nie ta medycyna to żadne gusła by nie pomogły.
Ale jest to tylko i wyłącznie moje zdanie.
Pozdrawiam serdecznie i walczcie z choróbskiem na wszelkie możliwe sposoby byle by wygrać.
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
awilem

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-15, 11:24   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Ja tutaj czegoś nie rozumie. Czy wam się wydaje, że człowiek to maszyna idealna i tylko wtedy jest wsio OK jak każdy trybik działa perfekt. Niestety jak nie rak to coś innego.
Cytat:
raka mozna pokonac tylko w jeden sposob ZMIENIAJAC SWOJE ZYCIE diamtralnie - przyjrzec sie sobie, zmienic diete, zadbac o aktywnosc fizyczna, zdrowe relacje z otoczeniem, zredukowanie stresu a przede wszystkim zwolnic tempo w jakim sie zyje, zauwazyc swiat wokol siebie, a jednoczesnie wsluchac sie w siebie. Wierze, ze choroby nie sa kara, przypadkiem, zrzadzeniem losu, wina wirusow czy zlych genow - choroby maja nas czegos nauczyc, sa drogowskazami, nasze cialo probuje nam cos powiedziec... przez lata ignorujemy sygnaly wysylane przez cialo... a potem nagle tragedia bo odmawia ono posluszenstwa, slabnie, choruje...

Każdy ma prawo do swoich sądów ale niektóre stwierdzenia mnie poprostu rozbroiły. Choroby są drogowskazami !!!! Gdzieś to wyczytała, szczególnie drogowskazami są dla nowonarodzonych chorych dzieci. Zlituj się.
Możesz sobie prowadzić życie pod kloszem ( ja nie widzę większego sensu - lepiej żyć krócej ale intensywniej ) i myślisz, że do ilu pożyjesz do 150 lat ?? I naraz okaże się, że życie ascety pod kloszem przedłużyło życie o 5 lat. Kiedyś na coś trzeba umrzeć na to mądrych nie ma. Mój kolega, który prowadził własnie takie życie jak proponujesz ( nigdy nie palił, nie pił alkoholu, ustabilizowane życie rodzinne po prostu sielanka) zmarł na raka żołądka w wieku 36 lat. We wszystkim trzeba znać umiar i nie dać się zwariować. A jak już się zachoruje to trzeba się leczyć i tyle.
Pozdrawiam
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
awilem

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-13, 12:50   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Nie każda wiara jest dobra. Źle ukierunkowana wiara poczyni więcej szkód niż korzyści więc trzeba się najpierw zastanowić niż brać wszystko jak leci za pewnik bo i rozczarowanie jest ogromne. Tymbardziej, że wiele hien wykorzystuje desperację ludzi w walce z rakiem do zarobienia dużych pieniędzy.
Dlaczego więc wiara w czarodziejskie sztuczki czyniące cuda w walce z rakiem ma stać wyżej niż wiara, że nasze życie doczesne jest tylko krótką i bolesną drogą do lepszego życia, która się kiedyś skończy ?
Po drugie jak długo szamańskie metody mają działać ? Do 150 lat życia ? Jak już kiedyś napisałem nie ma dobrego czasu na umieranie ale z drugiej strony człowiek od urodzenia podąża ku śmieci a jej świadomość jest największym problemem współczesnego człowieka. Kiedyś i tak musi przyjść koniec i uświadomienie tego sobie może poczynić więcej dobrego niż komukolwiek się wydaje. I niech mi nikt nie pisze, że nie wiem o czym piszę bo wiem doskonale. Lata temu zmarł mój tata i właśnie świadomość, że już nie musi się męczyć na tym badziewnym świecie mi pomogła.
Pozdrawiam
  Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
awilem

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 22498

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2009-11-12, 09:56   Temat: UZDRAWIANIE - SAMOLECZENIE - ZDROWIE... domowe sposoby...
Cały ten artykuł jest jedną wielką tragedią. To, że dym papierosowy, zanieczyszczenia, zadymienie szkodzi to nie trzeba się dokształcać żeby do tych wniosków dojść ale seks dobry na raka to już jazda po bandzie :mrgreen: :mrgreen: .
A hasła o nie zbijaniu temperatury to przez grzeczność przemilczę.

ps. Ludzie jak już wklejacie linki do jakiś stron zewnętrznych to niech to nie trąca szarlataństwem i jakimiś szamańskimi praktykami bo to tylko zaśmieca forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group