1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-12, 20:12   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Przykra rocznica, niedługo mojej mamy.
Trzymaj się.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-27, 11:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Asia nic dodać nic ująć, popieram w 100 %.
Przeżywamy wewnętrznie tragedię ale taka kolej rzeczy, natomiast śmierć maluszka to jest dramat.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-24, 03:12   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, siostrzyczko w walce, nie zadręczaj się bezsensownymi pytaniami. Nie ma sensu. Trzeba żyć, żyć dla innych.
Pamiętaj o tatusiu ale żyj i nie zadawaj pytań czy coś więcej było do zrobienia, odpowiedzi nie znajdziesz a sama się udręczysz.
Trzymaj się w tym ciężkim okresie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 23:54   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia ja po prostu nie wiem co napisać.
Głębokie wyrazy współczucia.Czytając Twój wątek od a do z był on jakby kopią zmagań moich z chorobą mamy. A teraz... jakby zabrano cząstkę mnie.
Strasznie mi przykro, moja bratnia duszyczko w walce z tym badziwiem.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 19:01   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Ciężko jest napisać cokolwiek w sytuacji gdy Twój tata odchodzi.
Trzymaj się mocno.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 10:55   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Tak ciężko cokolwiek mądrego napisać. Trzymaj się Jusia, łatwo nie jest niestety ?
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-09, 11:24   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia nie będę pisał wiele bo słowa nie oddadzą rozmiaru współczucia.
Strasznie mi przykro. Trzymaj się, jestem z Tobą bo my to takie bratnie dusze w walce z tym samym choróbskiem.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-07, 15:11   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Trzymam kciuki, żeby ataki już nie powróciły. Wiesz czasami można odnieść takie wrażenie, że lekarze nie mają odwagi powiedzieć prosto w twarz, że już nic nie da się zrobić i teraz to pozostaje czekanie na śmierć.
Napewno jeszcze nie raz będziesz się cieszyć z chwil spędzonych z Tatą, mocno w to wierzę.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-29, 18:28   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Trzymam kciuki za rychłą poprawę stanu zdrowia Taty. Jeśli to ZŻGG to trzeba coś z tym fantem zrobić jak najszybciej.
Pozdrawiam i życzę jak najszybszej poprawy zdrowia Tacie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-28, 14:27   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Przykro mi bardzo Jusiu, że stan taty sie pogarsza. Trzymaj się mocno, bezsilność w tej chorobie jest porażająca.
Życzę dużo siły i wszystkiego dobrego dla Taty.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-22, 19:30   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Przykro mi, że Tata czuje się gorzej. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej stan Taty się ustabilizował.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-21, 23:07   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Przykro mi :(
Dobrze, że TK nie wykazało zmian
Pozdrawiam
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-26, 08:29   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Wiesz to odwieczny problem powiedzieć czy nie. Natomiast wszystko zależy od konstrukcji psychicznej człowieka chorującego. Jesli wiesz, że chory świetnie zdaje sobie ze swojej sytuacji i psychicznie jest twardy to można mu powiedzieć choc wydaje mi się, że chorzy świetnie sobie z powagi sytuacji zdają sprawę a jedynie w rachubę wchodzi zabieranie resztek nadzei. ( Jak od najbliższej osoby usłyszysz że twoje szanse są równe 0 to resztki nadzei ulecą )
Natomiast jeśli ma mieć to wpływa na podejście chorego do leczenia to nie wiem czy jest sens.
Natomiast uważam, że poinformowanie chorego, że jest chory na raka jest naszym tzn. najbliższych świętym obowiązkiem. Ja powiedziałem mamie na co jest chora oraz, że stwierdzono komórki nowotworowe w węzłach chłonnych śródpiersia i uważam, że tyle informacji mojej mamie w 100 % starczy. Mama zdaje sobie sprawę na co choruje i znam mamę nie od dziś i informacja o rokowaniach nie byłoby dobry pomysłem.
Zresztą pomyśl jeszcze nie tak dawno wcale rodzina nie mówiła na co się choruje. Mój chrzestny do końca nie wiedział, że choruje na białaczkę i jego szanse są równe 0.
Nie masz sobie nic do zarzucenia, jestem przekonany, że Twój tata świetnie sobie zdaje sprawę z choroby. ( Zakładam, że powidziałaś Tacie, że choruje na raka płuc)
Pozdrawiam Cię serdecznie
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-24, 13:53   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Wiesz sama najlepiej jak to z tym choróbskiem jest. Niezmiernie mi przykro, że stan Taty jest tak poważny. Mam nadzieje, że dane Wam będzie spędzić jeszcze wiele wspólnych, szczęśliwych chwil.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
awilem

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259495

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 13:50   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jeśli są meta do OUN tak jak przypuszcza DSS to bez TK się nie obędzie. Dla pewności trzeba to zrobić.
Pozdr
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group