1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Lek Paw-Paw Nature.
awilem

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15145

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-09-16, 08:40   Temat: Lek Paw-Paw Nature.
Cytat:
Od 5.09.2001 wątek jest martwy. Dzisiaj tj. 15.09.2010 zamieszczasz swój post. Czy Twoją intencją jest ożywienie dyskusji na ten temat ?


Urania wątek jak piszesz jest martwy pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Dla mnie martwy wątek to taki, który spada z afiszu tzn. nowy użytkownik wchodząc na forum nie widzi na dzień dobry postu typu "Co sądzicie o preparacie X lub Y " a tak nie jest i wymiernikiem nie jest tutaj data, która widnieje przy wpisie.
Czy może nie zauważyłaś, że mój wpis nie zmienił nic oprócz daty ?
Wątek i tak widniał jako pierwszy więc mój post nie miał żadnego wpływu na jego pozycję w temacie.
Kolejna sprawa to wg ciebie wątek po 10 dniach jest już martwy, wiele wpisów forumowiczów pojawia się po 10 dniach i co mamy ich wątki usuwać bo wątki są martwe ?
Mój lekko sarkastyczny wpis miał zwrócić uwagę na fakt "leczenia", które zamiast leczyć przynosi dokładnie odwrotny skutek.
Czemu taka forma postu ?
Zapisy regulaminu piszą jasno i wyraźnie, że nasze forum onkologiczne wspiera konwencjonalne metody leczenia, dodatkowo Richelieu ujął syntetycznie w analizie krytycznej większość dostępnych niekonwencjonalnych metod, krótko każdą z nich analizując i nie ma to żadnego efektu bo jednak co chwilę pojawiają się pytania o różne specyfiki. Więc może taka forma jest rozwiązaniem.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Lek Paw-Paw Nature.
awilem

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 15145

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-09-15, 19:42   Temat: Lek Paw-Paw Nature.
Równie dobre leczenie na raka to włożenie do rozgrzanego pieca na 3 zdrowaśki.
Kliknij na link, który Ci podała absenteeism i daj już sobie spokój.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group