1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-10, 20:14   Temat: PET - strach
Dziekuje wam ludziska.....wasza pomoc jest nieoceniona:)))) powrocilam do swiata zywych po prawie 3 tygodniowej wegetacji.
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-09, 12:47   Temat: PET - strach
Witajcie....mam wynik jest to co prawda wstepny wynik ale pani doktor powiedziala ze nie ma tam nic zlosliwego i nie budzi on podejrzen:)))))))))))) mowila ze omowimy to na wizycie kontrolnej w kwietniu ale jest to najprawdopodobniej struktura miazszu ktora tak sie w badaniu uklada.....nawet nie wiecie jaka mnie radosc ogarnua az sie poplakalam lekarce do sluchawki......bardzo ale to bardzo z calego serducha dziekuje wszystkim za slowa otuchy i wsparcie i przepraszam za swoja upierdliwosc momentami.....
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-08, 10:11   Temat: PET - strach
Dziekuje bardzo....wzajemnie:) moj maz zrobil mi niespodzianke wczoraj przyjechal...spedzilismy mily wieczor ...i noc;) ale znow moje kanaliki lzowe sie uruchomily...one plyna i plyna....aletak bardzo go kocham ze to chyba z tego szczescia w nieszczesciu....a wynikow nie ma bede dzwonic jutro...zalatwaim wszystko telefonicznie bo moj szpital jest w poznaniu a ja mieszkam 60 km od poznania...gdybym wiedziala ze tak beziw to bym sama pojechala je odebrac....boje sie ze przez to rozlezie mi sie po wszystkim i bedzie za pizbo:(
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-06, 16:03   Temat: PET - strach
Wiecie co ....smiechu warte wynik zaginal obdzwonilam dzisiaj wwszystkich lekarke administracje laboratorium itd. I nic sie nie dowiedzialam zasugerowali ze moze patologia nie wyslala potem ze moze do innego oddzialu......pani z patologii juz sie zdenerwowala i powiedziala ze co to za lekarz skoro sie nie interesuje wynikiem i jak chce mnie leczyc....hmmm czyli jednak chyba jest zly wynik skoro tak zareagowala...
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-05, 19:26   Temat: PET - strach
Przynajmniej sie usmiechnelam:) a na co choruje twoja znajoma? Wiesz ja sie boje tego ze moj maz mnie zostawi...ze bedzie patrzyl na inne kobiety ze mnie zdradzi...teraz ida wakacje a ja co....bede lysa blada chuda...tak to wtedy wygladalo....teraz mam wlosy do pasa prawie wiec taka zmiana bedzie dla niego szokiem nie mowiac juz o mojej coreczce ktora zasypiajac kreci paluszkami moje kosmyki:(..on co prawda mowi ze jestem dla niego wszystkim ze rak zabral mu mame i nie pozwoli aby zabral mnie ( a co on moze...) ale przeciez to tylko favet...moze moj strach wynika z tego ze wtedy zostawil mnie ktos z kim bylam kilka lat...
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-05, 19:00   Temat: PET - strach
Dziekuje wam wszystkim za wsparcie.....wiem ze przede mna dluga droga i jeszcze moze wylanych lez...ale tak sobie mysle ze jezeli to jest tylko na watrobie i nigdzie jeszcze nie przelazlo i ma 4 cm ( wtedy mialam 8 cm) i nie mam zajetych zadnych wezlow to moze jakos dam rade co?

[ Dodano: 2015-03-05, 19:11 ]
O jaaa morze sie pisze przez "rz".....faktycznie juz mi sie mozg lasuje...

[ Dodano: 2015-03-05, 19:11 ]
O jaaa morze sie pisze przez "rz".....faktycznie juz mi sie mozg lasuje...
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-05, 18:38   Temat: PET - strach
Wiem ale nic na to nie poradze...moze dlatego ze jestem swiadoma jak wyglada leczenie w dodatku tetaz mam dziecko ktorym musze sie zajac bo moj maz jezdzi na tirach i ciagle go nie ma.....tak strasznie sie kochamy i jest nam bardzo ciezko z ta odlegloscia tym bardziej w takiej sytuacji:( maz zmienil prace bo chcielismy sie troche odkuc.....no to faktycznie sie odkulismy....:((( jest mi tak strasznie przykro
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-05, 15:05   Temat: PET - strach
Nadal cisza....nie wiem nic.dzwonilam do mojej pani doktor ktora powiedziala ze wynikow nie ma ze nic do niej nie dotarlo poprosila mnie zebym skontaktowala sie z rejestracja zadzwonilam wiec na rejestracje ale tam tez powiedzieli ze nic nie maja zadzwonilam jeszcze raz na patologie na ktorej poinformowano mnie ze wczoraj kierowca wiozl wynik do poradni no i znow zadzwonilam na rejestracje na ktorej mi powiedzieli ze poczta od razu do nich bezposrednio nie dociera i moze dzisiaj Cos przyjdzie po poludniu ale nikt do mnie nie fzwonil ja z tego strachu tez nie dzwonilam....czekam i nieustannie placze:( ....p.s. gorzki smak ustapil.
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-03-04, 16:03   Temat: PET - strach
Witajcie dzisiaj dzwonilam na patologie maja juz wynik calosciowy...nic mi pani przez telefon nie powiedziala tylko kazala zglosic sie do mojej poradni Hematologicznej....jutro bede dzwonic:((((

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-03-04, 16:40 ]
:tull:
  Temat: Mania - komentarze
asiunia1983

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58222

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-28, 18:53   Temat: Mania - komentarze
Podziwiam cie....ja non stop rycze bo boje sie nawrotu chloniaka - w watrobie no i raka watroby.....wyniki mialam dobre czasem klujemnie w boku i odvzueam gorzki smak...poprzednio jak mialam chloniaka to mial 8 cm
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-27, 10:14   Temat: PET - strach
Nie wiem okolo 2 tyg. Trzeba czekac:(
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-27, 09:22   Temat: PET - strach
Jestem juz po biopsji bolalo ale jakos dalam rade. Na skierowaniu mna skierowaniu mialam napisane ze obraz wznowy w pet 4 cm wiec to juz chyba oczywiste:(((( chcialam zapytac czy ktos z was mial chloniaka w watrobie???
  Temat: Mania - komentarze
asiunia1983

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58222

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-26, 15:03   Temat: Mania - komentarze
A jak duzego mialas guza? Wszystke wyniki mialas w normie??? Ja jestem juz po biopsji ale bolalo:(
  Temat: Mania - komentarze
asiunia1983

Odpowiedzi: 212
Wyświetleń: 58222

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-02-25, 21:13   Temat: Mania - komentarze
Maniu jakie mialas objawy? Boje sie ze ja tez to mam mimo ze jestem 11 lat po chloniaku nieziarniczym bo w badaniu pet wyszla mi zmiana na watrobie 46 mm jutro mam miec biopsje...pobolewa mnie od jakiegos czasu brzuch ale raczej z lewej strony dzis pojawil sie gorzki smak:( bardzo sie boje:(
  Temat: PET - strach
asiunia1983

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 15793

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-02-25, 15:45   Temat: PET - strach
Bardzo mi przykro:( ja stracilam tate 2 lata temu kiedy bylam w 4 miesiacu ciazy.jestem zla rozzalona i zastanawiam sie dlaczego ja...w sierpniu wyszlam za maz urodzilam corke kupilismy mieszkanie wyremontowalismy...kupilismy samochod a teraz mam to wszystko stracic....albo inaczej zyska to jakas baba z ktora zwiaze sie moj maz...i ta moja biedna coreczka....tylko jej mi szkoda
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group