1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - leczenie oszczędzające
asienkast

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9847

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-30, 11:09   Temat: Rak piersi - leczenie oszczędzające
dzisiaj mija tydzień od operacji, wiec szwy mam w komplecie, jak na razie tylko mam zdjęta sączki. Jutro idę na kontrolę i ściąganie chłonki, która sie zbiera i trochę przeszkadza. Rehabilitacje mam już od wczoraj i oprócz tego staram sie w domu ćwiczyć . generalnie nie mam problemów z poruszaniem ręką, chociaz powiem szczerze że boli. Mam nadzieję że będzie lepiej jak zdejmą szwy bo one strasznie ciągną.
pozdrawiam :)
  Temat: Rak piersi - leczenie oszczędzające
asienkast

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9847

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-28, 22:40   Temat: operacja oszczedzajaca
niestety zamiast operacji oszczędzającej trzeba było zastosować radykalne cięcie. okazało się że torbiel która otaczała guza i była usuwana podczas biopsji mammotomicznej znowu bardzo szybko sie rozrasta. w tej chwili czekam na wyniki i decyzję o dalszym leczeniu.
  Temat: Rak piersi - leczenie oszczędzające
asienkast

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 9847

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-09, 22:38   Temat: Rak piersi - leczenie oszczędzające
wykryto u mnie guz o pierwszym stopniu złośliwości .
za dwa tygodnie czeka mnie operacja oszczędzająca oraz usuniecie węzłów chłonnych.

Mam dwa pytania , po jakim czasie od zabiegu chirurgicznego będe mogła zacząć zalecane dalsze leczenie czyli radioterapię
oraz kiedy bedzie możliwa odbudowa piersi i w jaki sposób.

Mając na myśli odbudowę piersi chodzi mi głównie o technikę za pomocą urządzenia body jet czyli wstrzyknięcie odessanej tkanki tłuszczowej.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group