1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-06-23, 20:13   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Łezki kochana bardzo się cieszę z wyniku, niech tak już dobrze będzie :)
Pozdrawiam
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-03-07, 21:11   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Łezko jak wynik tk?
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2016-01-30, 19:29   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezka, myślę o was ciepło i życzę duzo duzo zdrowia i sił!
pozdrawiam
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-23, 20:52   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezka, bardzo mocno ttzymam kciuki za wyniki kontrolne.
Bedzie dobrze wierze w to :)
Usciskaj Mamcie, silka z niej kobieta!
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-08-12, 22:26   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Kochana co u was? Pisalam pw,odezwij sie.
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-07-27, 19:26   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezka, kochana cieszę się, że u was wszystko w porządku :) nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :) chwilo trwaj!
Mam nadzieję że mądre głowy z forum podpowiedzą co z tymi biegunkami i zaradzicie bo faktycznie Mamcia nie może jechać cały czas na stoperanie.
łezka napisał/a:
Czternascie miesięcy od diagnozy a mamcia śmiga,mało odpoczywa a generalnie się
nie słucha :)
moja też się nie słucha :)
Co u nas, wiec Mama dziś rozpoczęła drugi cykl chemii ostatnio nie dostała bo miała kiepskie wyniki ale dziś już były ok. Za tydzień zrobimy kontrolną morfologię (tak jak radziłaś). Mama czuję się ogólnie dobrze w ogóle jest niesamowita nie poddaje się, jest pozytywnie nastawiona do wszystkiego!
Trzymajcie się ciepło Babeczki :* uściski dla Was!
odzywaj się częsciej
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-07-22, 08:44   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezka, cześć kochana :) jak tam u was, w porządeczku?
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
asia333

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93610

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-07-08, 19:52   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezka, przeczytałam cały twoj wątek i bardzo bardzo się cieszę że jest dobrze z Mamcią :) oby tak dalej! U mojej mamci tez niedawno zdiagnozowali drp :( jest po pierwszym cyklu chemii po której dwa dni były okropne, mama się źle czula i psychicznie i fizycznie... my z siostra bezsilne :( ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego właśnie moja mama taka cudowna kobieta... wiem ze odpowiedzi nigdy nie dostanę... jest mi cholernie cięzko,dobrze ze mam siostrę z którą mogę pogadać i nawzajem się wspieramy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group