1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
asia19

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2012-04-03, 08:21   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Gabi, będziesz przyjęta 11 kwietnia? Tata jak rejestrował się do ruchu chorych musiał na początku zarejestrować się do okienka jakby zwykłej rejestracji, bo tam musieli przynieść kartę. Może ktoś inny niech napisze, czy nie jestem w błędzie, że trzeba się rejestrować mimo wszystko jakby 2 razy (w tej rejestracji zwykłej i później do ruchu chorych)?
Wejście od strony rejestracji jest od Roentgena. Jak wysiądziesz autobusem 504 powinnaś przejść po przekątnej do budynku i tak jakby od strony ulicy, od której przyjechałaś. Bezpośrednio przy tym wejściu jest apteka (po lewo).
Proponuję Tobie z Dworca Centralnego jechać autobusem 504 (odjazd bezpośrednio spod Dworca Centralnego, jak jeździłaś tramwajami 25 czy 9 na Wawelską to niemal z tego samego miejsca, tylko po prostu autobusem, czyli nie na środku tylko z przystanku w kierunku Wawelskiej autobusem).
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
asia19

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-02, 23:01   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Mój Tata do gabinetu od nowotworów przewodu pokarmowego (to był chyba nr 35 pokoju, ale nie jestem pewna) był też wyczytywany w kolejności przyjścia (babeczki przynoszą dokumentację do pokoju lekarza po rejestracji chorego i układają w kolejce, być może jeśli jest się pierwszy raz, to wygląda to inaczej).
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
asia19

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-02, 16:34   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Aga, im wcześniej będziesz, tym szybciej się zarejestrujesz- i później szybciej zajmiesz kolejkę u lekarza (choć oczywiście, zależnie od specjalisty, może zjawić się niespodziewana operacja czy inny przypadek). Jeśli nie mieszkasz daleko, to tak ok. 7 będzie ok.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group