1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
asia19

Odpowiedzi: 97
Wyświetleń: 70045

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-01-11, 19:35   Temat: Powiększony WĘZEŁ PRZY UCHU
Tak jest, jeśli sami szukamy diagnozy na siłę, podpasowując sobie swoje dolegliwości do konkretnych chorób. Ja już przechodziłam zawał, miałam PCOS i wiele innych dolegliwości- jednak do czasu. Teraz robię sobie rutynowe badania, raz na rok i jeśli wyniki są zbliżone do normy- jest ok. Dodam, że mam problemy z tarczycą i tak jak pisała Irka- również wiele objawów występujących u mnie mogłam przypisywać innym chorobą, a to ta podła tarczyca.
Radziłabym jednak nie tracić energii i czasu na znajdywanie nowych dolegliwości, kieruj się prostą zasadą- jeśli coś Cię niepokoi, idź do lekarza. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje dolegliwości mają różne źródła zbieżne od kwestii onkologicznej. W kwestii onkologicznej- masz powiększony węzeł, zrób sobie USG.
Napiszę Ci, bo jestem szczera, padłam jak przeczytałam w wątku Justyny- masz szczęście, że trafiłaś na dobrego lekarza, bo mi nikt nie chce postawić diagnozy- szczerze szczęka mi opadła. I pewnie nie tylko mi. Na Boga, to jest forum onkologiczne i uwierz- choć chciałabym, żeby było inaczej, Justynka nie ma szczęścia. Jest poważnie chora, ale pięknie walczy, nie poddaje się i daje wszystkim nam tutaj na forum piękne świadectwo tego, jak można podchodzić do choroby.
Jeśli Cię uraziłam to przepraszam, ale tak to obiektywnie wygląda z boku.

[ Dodano: 2012-01-11, 19:36 ]
Ps. ja mam TSH w granicach górnej granicy 'normy', 'norma' ta jednak jest ustalona dla wszystkich kobiet i nie jest miarodajna. W moim przypadku jest to TSH o wiele za wysokie. Idź do dobrego endokrynologa.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group