1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dajcie żyć, życie chorym nie szkodzi
asia19

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 12574

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-11-10, 20:40   Temat: Dajcie żyć, życie chorym nie szkodzi
Anaisha napisał/a:
Witam,

wiem, że trochę po czasie... ale jak to bywa przewrotnie w życiu "dopadło mnie" akurat teraz :-)
Jesteśmy na początku "drogi" więc za błędy i pomyłki przepraszam :-)

Około pół roku temu postawiono mężowi diagnozę: guz mózgu. ................

A wchodzi w grę jakakolwiek rozmowa z psychoonkologiem? Być może mąż potrzebuje takiego wsparcia, może konieczne byłyby leki (tutaj już potrzebny jest psychiatra)?
Przykro mi, na pewno mąż potrzebuje czasu, żeby się zaadaptować do nowej sytuacji, ale pewnie ciężko komukolwiek doradzić, ile to będzie trwało i jak to będzie przebiegać. Życzę dużo zdrowia i siły w tym trudnym czasie.

Majbas, choć nie wypowiadam się w Waszym wątku, to czytam od dawna, czasem ze łzami, ale zazwyczaj z uśmiechem. Jak dla mnie jesteś super żoną i życzę wszystkim takich partnerek życiowych! Wiesz, co do otoczenia, bo to rozumiem ich zdanie o tej chorobie i motorze... to komentarz okrutny. Jako społeczeństwo nie umiemy rozmawiać o chorobie, jakiejkolwiek bardziej poważnej jak grypa. Ludzi paraliżuje strach, jakby byli na egzaminie, a czasami wystarczy po prostu wysłuchać i nie dawać złotych rad. Tym bardziej, że jak gaba napisała gdzieś ostatnio, medycyna to nie matematyka i mamy jakiś punkt odniesienia w postaci rokowania, odpowiedzi pacjentów na leczenie, ale nigdy nic nie wiadomo. Życzę, żebyście cieszyli się sobą jak najdłużej i przesyłam dużo dobrej energii z Mazowsza :heart:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group