1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-03-27, 22:47   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Co u Ciebie Olu?
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-08, 21:24   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Alexandra1976, czy jest już u potwierdzony przerzut czerniaka? Masz wyniki? Przykre, że głowy nie badali ale czasu nie cofniesz. Odezwij się...
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-04-11, 21:45   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Trzymam za Was oboje kciuki Alexandra1976 i rootsradicali czekamy na wiadomości i cieszy Twoje optymistyczne podejście Olu. Oby tak dalej! pozdrawiam :)
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-14, 23:05   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Super wieści i termin wizyty też bardzo optymistyczny :)
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-10, 22:48   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Czytałam, czytałam i nie doczytałam.Super,ze reszta ok :)

[ Dodano: 2016-06-10, 22:56 ]
Pisanie z komorki... nie odswiezę i powielam posty :/ Czerniak raczej nie daje przerzutow na narządy rodne, zwłaszcza umiejscowiony na głowie. Daj znać jak po wizycie :)
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-10, 19:44   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Czytałam, czytałam i nie doczytałam :) no to super :)
  Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
arawis

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 57916

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-06-10, 18:52   Temat: Przerzut czerniaka w śliniance
Gdzieś na forum ktoś pisał niedawno, ze wizytę ma na lipiec wyznaczoną..Może ja czegoś nie rozumiem ale jak przy Breslow 2 mm mogli Ci wpisać in situ?? Z tego co czytałam to miałaś robione tylko USG piersi. Może trzeba by było zrobić sobie USG jamy brzusznej i RTG albo najlepiej TK nawet prywatnie. pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group