1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 27325

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-06-25, 16:32   Temat: Witaj Berta !
Mam zapytanie, co jest napisane na koniec opisu scyntygrafii ? tzw. Wnioski :, ja jak miałam coś niepewnego to lek radiolog co opisywał scyntygrafie kości, to napisał,że np wskazane dalsze badanie sugerując PET ewent. TK. Później mój lek. od chemii dał mi skier. na PET-a, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 27325

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-06, 19:17   Temat: Witaj Berta !
Jeśli masz jutro pierwszą wizytę u radiologów przed naświetlaniem, to tam będziesz miała podczas tomografu wyznaczane pole naświetleń i a później robione tzw siatkę ochronną. Naznaczą cię punktami ( tzw. tatuaż z kropeczek ). Spytaj lek. radiologa czy podczas tomografii nie będzie widać jakiś zmian kostnych ( powiedz mu, jakie masz obawy i problem ).
Jesli wpierw idziesz do lekarza, który Cię kierował do radiologa to mu powiedz o swoich obawach, albo przed radiologiem wstąp do tego lekarza co Cię prowadził. Masz 3 rozwiązania, anna
  Temat: Rak piersi potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 27325

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-20, 18:22   Temat: Witaj Berta3456 !
Z moim bólem to było tak, rozbolało mnie wieczorem w sobotę, później minęło, a w poniedziałek poszłam do tego lek. co się mną opiekuje (chemik) i poprosiłam o chwilę rozmowy ( nie był to moj termin wizyty ) i opisałam mu zdarzenie sugerując ze boję się czy to nie przerzut, a on też nie mógł mi zagwarantować że tak nie jest, kazał więc wyciągnąć kartę, a póżniej wypisał skierowanie. Ja musiałam sobie tylko wyznaczyć termin na scyntg. itd.
Spróbuj tak jak ja, wejdź z kimś ( z pacjentem z kolejki ) do gabinetu i przedstaw mu swoje obawy itd, anna
  Temat: Rak piersi potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 27325

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-04-19, 17:17   Temat: Witaj Berta3456 !
Mnie też bolała miednica, ale miałam od razu skierowanie na scyntyg. kosci, a później był wynik niejednoznaczny, więc miałam zrobione bad. PET. układu kostnego. Przerzut do kości nie tylko występuje dołem, ale moze być w ukł kostnym wyzej. trzeba wykluczyć, takie jest moje zdanie, anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group