1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-16, 21:12   Temat: Witaj Kataszka !
Ja pisałam Ci o bad. USG tam gdzie jest ten guzek, a tak w ogóle to pobranie biopsji też robione jest pod monitorem usg, trzeba czekać na wynik i zobaczycie co wyjdzie, mnie nic nie wyszło mało materiału do oceny i lek. patomorfolog napisał ze trzeba zrobić inne badanie wykluczające nowotwórbyła sugestia PET-a, TK, zrobiono mi PET-a, tyle, sproboj zadzwonić do tej lek. co Cio mamę kier. do zabiegu, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-11, 21:59   Temat: Witaj Kataszka !
Ja Ci już pisałam, że najlepsza byłaby biopsja gruboigłowa, [ponieważ pobierze się więcej materiału do badania, upieraj się że cienkoigłowa moze okazać się nie miarodajna jak u mnie, pozdrawiam anna
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-10, 10:16   Temat: Witaj Kataszka !
Ja bym na Twoim miejscu skontaktowałabym się z Tą P dr co mame operowała i poprosiła o pilną konsultacje, mozesz tam pojechać lub zadzwoń do p dr i przypomnij się jej tzn. ze mamę operowała a teraz wyczuwacie w tym miejscu guza itp, anna
  Temat: Rak piersi przewodowy inwazyjny potrójnie ujemny
anna53

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 16819

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-06-09, 17:59   Temat: Witaj Kataszka !
Ja miałam podobną sytuację, (tylko ja mam całkowicie usuniętą pierś ), a w miejscu blizny w oklicy międzyżebrowej podczas badania rutynowego usg blizny wykryto mały guzek. Lekarz skierował mnie na biopsję cienkoigłową, to badanie nie było miarodajne - nic nie wykazało, więc skierowano mnie na Bad. PET, które wykazało ze to nic groźnego. Za 3 miesiące w kontrolnym usg ten guzek zniknął, pozdrawiam anna
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group