1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Vanessa74 - komentarze
ankita

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7687

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-14, 09:04   Temat: Vanessa74 - komentarze
No nie wygląda to różowo - tak mi przykro... Banalnie to brzmi - ale rozmawiaj jak najwięcej z synem, to chyba teraz najważniejsze. Co do wagi - spokojnie 48 kg to jeszcze kawał ciałka - a infekcja skutecznie pewnie też Ciebie osłabia więc może jak ją się uda zwalczyć to poczujesz się lepiej.
  Temat: Vanessa74 - komentarze
ankita

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7687

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-12, 21:57   Temat: Vanessa74 - komentarze
10 lat to już kawał człowieka - możecie rozmawiać...

Odnośnie nerek - daj znać co wyniknie z USG.

Nic więcej nie piszę - życzę bezbolesnej chociaż nocy, może uda Ci się nabrać sił.. Nie jest to sprawiedliwe. I nie ma w tym sensu :(
  Temat: Vanessa74 - komentarze
ankita

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7687

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-11-12, 20:38   Temat: Vanessa74 - komentarze
Myślimy tu o Tobie. Z Twoich wpisów widzę, że Ci ciężko, że martwisz się o dzieciaka - ile ma latek? Czy możecie rozmawiać czy to jeszcze maluszek? Nie wiem co Ci napisać - nie umiałam też o tym rozmawiać z moją mamą... Teraz tyle bym jej powiedziała. Jeśli jeszcze masz w sobie nadzieje to staraj się myśleć pozytywnie, jeśli nie masz siły to postępuj w zgodzie z samą sobą... Ja trzymam kciuki, i wiele osób tutaj na forum też. Daj znać jak wyniki, co mówią lekarze...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group